Premiera „Kropli Prawdy – Angel's Share” – nowego polskiego serialu

Historia w pięciu odcinkach nie zawiedzie najwytrawniejszych fanów kryminałów.

kropla prawdy.jpg

Ballantine’s prezentuje swoją najnowszą produkcję. Tym razem jest to serial kryminalny, w którym zobaczymy najlepsze polskie gwiazdy kina i teatru. „Kropla Prawdy - Angel’s Share” to dowód na to, że można z sukcesem łączyć sztukę z kulturą popularną, jednocześnie edukując widzów i dostarczając im rozrywki najlepszej jakości. Nowy serial to trzymająca w napięciu opowieść z legendarną whisky w tle. Premiera serialu odbyła się 23 października w Kinie Muranów.

Aktorzy.jpg

Aktorzy_4.jpg

Atmosfera tajemnicy

Akcja serialu toczy się w szkockiej miejscowości, w której dochodzi do niewyjaśnionych wydarzeń. I w tym momencie zaczyna się napięcie, które trzyma widza aż do ostatniej sceny serialu. Historia toczy się wokół tajemniczego zaginięcia właściciela destylarni Kilnflat, którego sprawą zajmuje się prywatny detektyw Gilmore – człowiek o zagadkowej i ponurej przeszłości. Widzowie szybko przekonają się o tym, że nic w tym tajemniczym miejscu na mapie Szkocji nie jest takim, jakim się wydaje.

11.jpg

Scenariusz to również – a może przede wszystkim – fascynująca opowieść o skomplikowanej naturze relacji, trudnych emocjach i skrywanych żądzach. Wyjątkową rolę w serialu odgrywa sama whisky. Serial to bowiem doskonały kryminał, w którym zawarto elementy edukacyjne. Wraz z rozwojem akcji widzowie dowiadują się, jak powstaje whisky, jakie są jej rodzaje, a także jak należy ją podawać.

Wyjątkowa obsada

„Kropla Prawdy – Angel’s Share” to idealna rozrywka zarówno dla fanów seriali, jak i zagorzałych zwolenników sztuki teatralnej. Na ekranie pojawia się plejada polskich gwiazd, które słyną nie tylko z doskonałych kreacji filmowych czy serialowych, ale również teatralnych. W podróż po tajemniczym świecie z legendarną whisky w tle zabiera nas rewelacyjna obsada z Wojtkiem Zielińskim, Olgą Bołądź, Lesławem Żurkiem, Markiem Siudymem, Grzegorzem Wonsem, Arturem Steranko i Markiem Pituchem.

4.jpg

Oryginalna forma

„Kropla Prawdy - Angel’s Share” to produkcja o wyjątkowej formie. Marka Ballantine’s utrzymuje spójny z „Kroplą Prawdy” klimat kina „noir”, a każdy odcinek to kontynuacja fabuły, odkrywająca przed widzami dalszy bieg trzymających w napięciu wydarzeń. Pięcioodcinkowy serial można zobaczyć na dedykowanej platformie kroplaprawdy.pl oraz na kanale youtube „Kropla Prawdy”.

10.jpg

Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 05.11.2018