Polski prawicowy YouTube. Pierwsze testy

Jakiś czas temu śmialiśmy się z 'polskiego Facebooka', czyli Albicli. Choć portal raczej nie zdobył szturmem serc naszych rodaków, prawica nie przejęła się tym faktem i postanowiła otworzyć kolejny serwis, tym razem ma to być alternatywa dla YouTube. Pojawią się tam nagrania wskazujące m.in. 'kto zdradza Polskę'.
Zrzut ekranu 2021-11-29 o 11.33.02.png

BanBye ma być polską odpowiedzią na serwis YouTube (Kto wie, może niedługo napiszemy, że to YouTube jest światową alternatywą dla BanBye). Na stronie także pojawi się możliwość subskrybowania danych kanałów, będą wyświetlać się polecane filmy, a także te "odłożone na później" i polubione.
Użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia własnych kart z nagraniami, jakie uważają za ciekawe. Dodatkowo będą mogli kontaktować się z twórcami po to, by móc wesprzeć ich swoją opinią i wskazać, co należałoby poprawić. Serwis testują już pierwsi użytkownicy. Pojawiły się na nim pierwsze nagrania, które są reklamowane twarzami polityków Prawa i sprawiedliwości, a także Konfederacji. 

Patrząc na dość ambitne ruchy prawicy, niedługo może zdarzyć się tak, że stworzą także własną alternatywę dla internetu. Kto wie, może tak podzieleni, paradoksalnie będziemy mieli w życiu łatwiej.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / twitter.com Poniedziałek 29.11.2021