Wieczorne szarpanie

Wylali cię z roboty, ona odeszła, w lodówce nie masz piwa. Uwal tyłek na kanapie i graj.

gry komputerowe

Wyścig  śmierci - Need for Speed: The Run
Szybkie auta, duża kasa, kobiety i gangsterzy na ogonie ... Najnowsza odsłona najbardziej popularnej serii gier wyścigowych. Masz do spłacenia dług, a jedynym sposobem zdobycia dużej kasy w krótkim czasie jest udział i zwycięstwo w nielegalnym wyścigu z San Francisco do Nowego Jorku. Ścigasz się po ulicach ogromnych metropolii, w wąskich kanionach i na górskich trasach pokrytych śniegiem. W sumie 325 kilometrów dróg wzorowanych na prawdziwych trasach. Totalnie zwariowane wyścigi na najwyższym poziomie. Po drodze źli ludzie będą do ciebie strzelać z powietrza, lądu i z wody, więc jednym wozem do mety nie dojedziesz, musisz go zmieniać. To podkręca atmosferę i sprawia, że nie są to zwykłe wyścigi, a... wyścig ze śmiercią! To chyba najlepsza odsłona z całej serii "Need for Speed".


Adrenalina
- CALL OF DUTY: MW3
Wojna pełną gębą! Kolejna odsłona bestselerowej serii „CoD”, jednej z najlepszych strzelanek wojennych  świata. Próbujesz powstrzymać wrogie siły zagrażające bezpieczeństwu państwa. Ale mówiąc wprost, ogranicza sięto do jednej wielkiej i rozrywkowej nawalanki.

Zadyma - SAINTS ROW: THE THIRD

Klon „GTA”, czyli podręcznik włamywacza! Jesteś gangsterem i pniesz się po drabinie kariery świata przestępczego, wykonując takie misje, jak zbieranie haraczy, porywanie ludzi dla okupu, kradzież aut, pobicia i morderstwa na zlecenie.W dobie kryzysu – gra edukacyjna.

Jest moc - STAR WARS:  THE OLD REPUBLIC

Niekończąca się historia, czyli kolejna gra z serii „Gwiezdne Wojny”! Teraz  doczekaliśmy się wreszcie gry w całości sieciowej! Tworzysz bohatera, wykonujesz misje, zdobywasz doświadczenie, znajdujesz różne gadżety, ale tak naprawdę zabijasz na wszelkie możliwe sposoby.

Dzieje się - THE HOUSE OF THE DEAD OVER KILL – EXTENDED CUT

Masowa eliminacja wrogów w grze przejętej ze starych automatów! Strzelanka, która polega na celowaniu i naciskaniu spustu na kontrolerze Muve. Gdy opróżnisz wszystkie magazynki i zmieciesz z ekranu wszystkie potwory, wówczas przenosisz się do nowej lokacji... i znowu strzelasz! Odchodząc zabrała ci telewizor? Mamy dla ciebie trzy piwne gry na Androida.

BEER PONG

Super gierka z piwem w roli głównej! Za pomocą katapulty wystrzeliwujesz piłeczkę do ping–ponga, którą musisz trafić  do kubków wypełnionych złotym napojem. 

Beer, please

Jesteś barmanem i polewasz piwo spragnionym klientom. Goście kończą kufl e w określonej kolejności, a ty musisz w tej samej kolejności roznosić pełne szkła.

IBEER
Totalnie bezużyteczna aplikacja. Ekran wypełnia wirtualne piwo, po przechyleniu telefonu złoty płyn znika jak w prawdziwej szklance, a na końcu beka.


Dodał(a): ckm.pl Czwartek 26.01.2012