PiS podbija TikToka. Zarzuca młodzieży, że nie wiedzą, za co nienawidzą partii rządzącej

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości założyli konto na TikToku już w lutym, jednak dopiero niedawno konto zyskało większy rozgłos. Wcześniej umieszczali głównie nagrania krytykujące opozycję, z Donaldem Tuskiem na czele. Teraz zmienili strategię i twierdzą, że młodzi ludzie nienawidzą PiS–u, lecz nie wiedzą za co.
pis.jpg

Poseł Radosław Fogiel opublikował nagranie, na którym wyjaśnia młodzieży, że nic nie wiedzą na temat działania i ruchów partii rządzącej, a cała nienawiść rodzi się na podstawie wiedzy z piosenek Maty i Cypisa. Jak można się spodziewać, taka treść nabiła ogrom wyświetleń, jednak chyba nie o to chodziło autorowi. 
Użytkownicy TikToka zaczęli wyliczać w komentarzach błędy Prawa i Sprawiedliwości. Stwierdzili również, że rozpoczęcie prób dotarcia do młodych osób poprzez zarzucanie braku wiedzy jest strzałem w kolano. "Upolitycznione sądy i TK, zrobienie z TVP machiny propagandowej, fatalne podejście do szkolnictwa, ograniczanie praw reprodukcyjnych..." – wylicza jeden z użytkowników.
Takich komentarzy jest mnóstwo. Jedna osoba poprosiła o film, na którym poseł Fogiel czyta te komentarze i na nie odpowiada. Z konta Prawa i Sprawiedliwości padła obietnica, że takie nagranie się pojawi i już nad nim pracują. Patrząc na to, ile ich się tam pojawiło, rządzących czeka masa roboty...


Dodał(a): CKM.PL / fot.: embed TikTok Poniedziałek 20.03.2023