Pharrell Williams sprzedaje dom. Tak wygląda rezydencja za 17 mln dolarów

Muzyk właśnie wystawił na sprzedaż rezydencję, w której mieszkał zaledwie dwa lata. Jak informuje agencja nieruchomości, z której usług korzysta gwiazdor, szklany dom został zaprojektowany głównie dla rozrywki.
open.JPG

Dom o powierzchni 1580 metrów kwadratowych jest położony na 2-hektarowej działce przy Mulholland Drive, czyli słynnej drodze łączącej Hollywood z wybrzeżem w Los Angeles. 46-letni Pharrell Williams kupił go w 2018 roku od Tylera Perry’ego, znanego z filmu „Vice”. Nie wiadomo, czy mieszkanie w posiadłości już mu się znudziło, czy też luksusowa rezydencja posiada jakieś ukryte wady, których gwiazdor nie chce zdradzić, żeby nie odstraszyć potencjalnych nabywców. 

Oprócz olbrzymiego ogrodu i basenu nowy właściciel będzie miał do dyspozycji kort tenisowy oraz garaż na 30 samochodów. Wewnątrz spektakularnego budynku, którego konstrukcja składa się głównie ze szkła, mieszkańcy mogą korzystać z dziesięciu sypialni i jedenastu łazienek. Na wypadek, gdyby w każdej z sypialni nocowało po jednej osobie i każda z nich posiadałaby niezwykłą moc poruszania się trzema samochodami jednocześnie, to nie powinno być z tym najmniejszego problemu – w domu jest bowiem garaż mieszczący 30 aut. 
Co ciekawe, obecny właściciel zapłacił za dom 15,6 mln dolarów, więc jeśli uda mu się dobić targu i sprzedać nieruchomość w cenie, która widnieje w ogłoszeniu, to jeszcze nieźle na tym zarobi.

ZOBACZ TAKŻE: TAK MIESZKA JEFF BEZOS. NAJDROŻSZY DOM W LA MA SWOJĄ STACJĘ BENZYNOWĄ
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Weahomes.com Wtorek 10.03.2020