Nowy teledysk Popka

Popek, zwący się Królem Albanii, oddaje swoim podwładnym najnowszy klip do kawałka "Wiara czyni cuda" (Popek x Matheo ft. Borixon) - promujący płytę, która premierę będzie miała 29 stycznia. Jest jak zwykle...dziwnie.
popek-borixon.jpg

fot.: fb.com

Dotychczas Popek wydawał kawałki z pogranicza hip hopu, popu, disco polo, elektroniki i wielu innych gatunków. To na tyle oryginalna mieszanina, że niektórzy zastanawiają się czy on robi to na serio, szydzi ze swoich fanów (którzy uczą się na pamięć jego tekstów), czy ma tak szerokie zainteresowania muzyczne, że nie potrafi się do końca określić.

Najnowszy kawałek trochę to reguluje. Hip hop z elektronicznymi wstawkami brzmi już bardziej jednoznacznie. Do utworu dograł się Borixon, który dodaje nieco powagi piosence. Klip ma promować najnowszą solową płytę, którą pomógł mu wyprodukować Matheo. Album Popek x Matheo - Król Albanii pojawi się w sklepach 29 stycznia. Oprócz wspomnianego rapera, na płycie pojawią się m.in.: Bracia Figo Fagot, Wini, Rootzmans, Stitches.Jarasz się?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: fb.com Wtorek 26.01.2016