Nowy CKM nadchodzi!

Otwieramy sezon letni 2015! Pomagają nam w tym trzy piękne dziewczyny: angielska supermodelka Danielle Sharp (na okładce) oraz jej dwie gorące koleżanki Evie i Hannah (w środku numeru).
ckm czerwiec 2015
WYWIAD NUMERU:
>Cezik – artysta muzyk i gwiazda Internetu szczerze mówi o swoim prywatnym życiu, czego się boi, co brzydkiego lubi robić przed zaśnięciem i czym rzucają w niego fanki na koncertach. Specjalnie dla CKM przepytuje go Jaok z pyta.pl!

JESZCZE WIĘCEJ WYWIADÓW:
Greg Hancock – legendarny żużlowiec opowiada nam o kulisach czarnego sportu, sukcesach, klęskach i sympatii dla Polski.

Bożydar Iwanow – ze znanym komentatorem piłkarskim rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o... komentowaniu piłki nożnej.
ckm_czerwiec2.jpg

DODATKOWO W ŚRODKU NUMERU:
Motoryzacja
Drift to fajna zabawa, ale driftowanie wielotonową ciężarówką to prawdziwy odjazd. I właśnie to robił i opisał nieustraszony dziennikarz CKM.

Podróże
Samolot to najbezpieczniejszy środek podróżowania... chyba, że masz pecha. Przeczytaj tekst o katastrofach lotniczych i zobacz w jak czasem dziwnych okolicznościach możesz stracić życie.

Make Life Harder
Słynni eksperci od wszystkiego znów piszą dla CKM! Tym razem Maciej i Lucjan (choć właściwie Jakub i Rafał) radzą, jak podrywać dziewczyny z różnych polskich miast.

Grill non stop
Przy dobrze rozpalonym ruszcie możesz przyjemnie spędzić cały boży dzień. Przeczytaj i zastosuj nasze grillowe przepisy na śniadanie, obiad, deser i kolację.

Fitness
Trzecia część ćwiczeń, które facet łatwo każdy może wykonać w domu. Jak ćwiczyć z piłką i gumą pokazuje Tomek Choiński, znany instruktor fitness i kulturystyki.

Niekryty Krytyk
Jak co miesiąc w CKM felieton gwiazdora YouTube’a – a dodatkowo jego nowa, autorska rubryka prześmiewczo–celebrycka: Kronika Krytyka!

Gadżety
Za oknami wszystko kwitnie – a skoro tak, to wyprawy na świeżym powietrzu podejmuj ze sprzętem w modnym kolorze zielonym.

Disco polo
Przewodnik po discopolowych imprezach w Polsce.

Zabójczy awans
Marzysz o zawodowym awansie, bo myślisz, że to najlepsze co może cię spotkać? Po przeczytaniu naszego artykułu mocno się zastanowisz...

Męska moda
Propozycje modnych męskich ciuchów dobrych na wyprawy żeglarskie – albo przynajmniej po portowych tawernach. Prezentuje aktor Tomasz Ciachorowski.

Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 11.05.2015