Nowa gwiazda PiS Oskar Szafarowicz ma swój telewizyjny program. Ogląda TikToki i przeprowadza sondy

Oskar Szafarowicz błyskawicznie zyskał w sieci popularność, jednak oparta jest ona na gigantycznych kontrowersjach. To, że gwiazda PiS miała zostać wyrzucona z uczelni, to jedno. Druga sprawa to to, jak bardzo Szafarowicz jest oddany partii rządzącej. Dla niego ma to jednak spore plusy – właśnie stał się gwiazdą Telewizji Republika, gdzie dostał swój program.
szafarowicz.jpg

Założeniem serii "Hity w Sieci" jest pokazanie najzabawniejszych wydarzeń ostatniego czasu. Oczywiście tematem przewodnim jest polityka. Pierwszy odcinek programu pojawił się już w telewizji. Ci, którzy nie mieli okazji go zobaczyć, mają okazję nadrobić na YouTube – tam po premierze będą pojawiać się kolejne odcinki.W pierwszym odcinku poruszono temat sytuacji we Francji, zwrócono także uwagę na wypowiedź polityka Macieja Gduli nt. zakazu sprzedaży auto spalinowych po 2035 roku i zbiórki na kampanię o powodach nienawiści do PiS. Ostatnia sprawa jest pokłosiem wypowiedzi Fogiela na TikToku Prawa i Sprawiedliwości.
Oczywiście nie mogło zabraknąć wzmianki o Donaldzie Tusku. Do tego tematu przygotowano nawet sondę uliczną. Szafarowicz pytał mieszkańców Warszawy, czy gdyby obecnie rządził Donald Tusk, Polakom byłoby lepiej. Zdania są podzielone. Jeden z przechodniów życzył Szafarowiczowi wyrzucenia z uczelni. W programie przygotowano także "Oscary Tygodnia". Internauci mogą głosować na stronie TV Republika, kto ich zdaniem na nie zasługuje. Tam również podane są powody, dla których wybrano te trzy osoby – Monikę Kociołek, Magdalenę Środę i Różę Thun.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: YouTube screen Poniedziałek 03.04.2023