Następca Borata!

Bywasz w teatrze, opera dodaje Ci skrzydeł, a książki przyswajasz tonami – to nic, bo w marcu będziesz mógł się legalnie odmóżdżyć , wybierając się do kina na „Grimsby”, czyli nowe wcielenie Sachy Barona Cohena!
Grimsby zwiastun
Twórca takich postaci jak Ali G, Borat, Dyktator czy Bruno tym razem wciela się w rolę angielskiego kibola Nobby’ego, ojca jedenaściorga dzieci i faceta prawdopodobnie najpiękniejszej dziewczyny w północno-wschodniej Anglii, który po latach spotyka swojego zaginionego brata Sebastiana.

Sebastian – agent MI6 musi skorzystać z pomocy swojego niezbyt błyskotliwego brata, aby oczyścić  się z fałszywych oskarżeń  i uniemożliwić atak terrorystyczny. Agent i kibol w akcji – Boże chroń królową! Ale ten film trzeba zobaczyć, aby IQ rosło w siłę i ludziom żyło się zabawniej!


grimsby617.jpg
W „Grimsby” w rolach braci z zupełnie innych bajek zobaczycie Sache Barona Cohena i Marka Stronga. Atrakcyjniejszą stroną obsady na pewno jest Penelope Cruz i…. Isle Fisher?

Reżyseria:
Louis Letterier
Scenariusz: Sacha Baron Cohen i Phil Johnston
Premiera  „The Brothers Grimsby” zapowiadana jest na 4 marca 2016 roku.

Dodał(a): Roman Mocarz Czwartek 11.02.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
aprilrussell (2018-06-30 04:37:59)
W „Grimsby” w rolach braci z zupełnie innych bajek zobaczycie Sache Barona Cohena i Marka Stronga. run 3 Zgłoś naruszenie
exxpartner (2016-02-12 23:11:36)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)