Najnowszy zwiastun "Spectre"!

Fani przygód agenta z licencją na zabijanie już przebierają nogami w oczekiwaniu na kolejną odsłonę filmu, a tymczasem producenci wypuszczają do sieci najświeższy, ostateczny zwiastun do "Spectre".
bond-spectre.jpg

Im bliżej premiery najnowszego Bonda o tytule "Spectre", tym bardziej podsycana jest atmosfera wokół filmu. Ostatnio do sieci trafiła świetna reklama fabularna, w której Daniel Craig uciekał motorówką od zbirów, ciągnąć na holu francuską modelkę podczepioną do nart.

Teraz producenci pokazali ostateczny zwiastun filmu o morderczych przygodach Agenta 007. Jest w nim moc! Są pościgi, strzelaniny, bójki, linijki, które będziemy cytować z kolegami przy piwie i n które spróbujemy wyrwać jakieś dziewczyny. Do tego garść wybuchów szybkie samochody i piękne…no właśnie, Bond, gdzie się podziały Twoje piękne kobiety?

Miejmy nadzieję, że te wisienki na torcie znajdziemy w nadmiarze w finalnym produkcie, co dopełni szczęścia i uczyni nas spełnionymi. Wierzymy w Ciebie James!Dodał(a): Jan Rzeźnik Piątek 02.10.2015