Nagi i naćpany atakował ludzi kijem

Nagi i naćpany facet wziął kija i postanowił atakować nim przypadkowych przechodniów. Próbował nawet za jego pomocą zniszczyć samochód. Potrzeba było sześciu mundurowych, aby go obezwładnić.
kij.jpg

Nie wiemy jaką misję wkręcił sobie ten facet, ale jesteśmy pod wrażeniem jego stylu. 26 maja 2017 roku w Warszawie pod jednym z hoteli pewien mężczyzna chodził nago po ulicy i atakował przechodniów oraz rowerzystów kijem. A jakby tego było mało próbował swoich sił także z samochodem.  

Dzisiaj około godz 15:00, rejon KRP 2 obok Hotelu Mrówka naćpany gość atakował drągiem kierowców i rowerzystów. 3 zał...

Opublikowany przez Internetowe Forum Policyjne na 26 maja 2017

Na miejsce został wysłany patrol. Jak się okazało dwóch policjantów nie dało rady powstrzymać nagiego przechodnia, prawdopodobnie będącego pod wpływem narkotyków. Wezwano przez radio dodatkowe dwie załogi i dopiero wtedy go obezwładniono.

Zobacz także: Naćpany przebiegł Polskę nago

Nie wiadomo jeszcze jaka kara czeka delikwenta. Za obnażanie się w miejscu publicznym grozi mu areszt, pozbawienie wolności lub grzywna 1500 złotych. Na razie nie podano również pod wpływem jakich środków odurzających był nagi mężczyzna. Bardzo prawdopodobne, że chodzi o LSD, a więc postrzegał świat w inny sposób niż trzeźwy człowiek i obudziło się w nim prawdziwe zwierzę, muszące atakować ludzi swoim drewnianym drągiem.

Zobacz galerię seksownej policjantki

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.facebook.com/internetoweforumpolicyjne/ Wtorek 30.05.2017