Modny CKM

Fura, skóra i komóra przeszły dawno do lamusa – teraz prawdziwe szacunek możesz zdobyć koszulkami odzwierciedlającymi męską osobowość!

617-300.jpg

Specjalnie dla Was CKM, Dziedzic Pruski oraz Cotton Tits wypuszcza do sprzedaży koszulki w rozmiarze każdego mężczyzny. txt: W naszej zabawie na Fan Page’u CKM zebraliśmy trzydzieści Waszych najlepszych toastów imprezowych i tak powstał tshirt „Toastówka”. Idąc w nim na imprezę możecie być pewni, że zakładając go będziecie w centrum zabawy.

toastowka.jpg
UWAGA:
Nie chroni przed kacem!

W naszej kolekcji nie może zabraknąć koszulek z dziewczynami CKM, i tu wspólnie z Cotton Tits 100 % seksapilu modelek przenieśliśmy na bawełnianą powierzchnię. Jeżeli jesteś mężczyzną samotnym, to pamiętaj – to wdzianko rekompensuje każde niedobory, a przeglądanie się w lustrze daje efekt posiadania partnerskich relacji z dziewczyną z nadruku. Jeżeli masz dziewczynę, to uważaj, bo będzie zazdrosna.

ct_niebieska.jpg ct_biala.jpg
UWAGA:
Dbaj o nasze dziewczyny, prasuj delikatnie przed założeniem! Prawdziwy symbol męstwa to koszulki sygnowane logo CKM.Najbardziej okazała, z wierną repliką okładki CKM, która przyśniła się naszemu założycielowi, to marzenie każdego heteroseksualnego faceta pragnącego dowieść swojego męstwa z wszystkimi napotkanymi niewiastami.
ckm_okladka.jpg
UWAGA:
Koszulka nie ma właściwości antykoncepcyjnych!

Na www.sklep.ckm.pl znajdziecie też koszulki Dziedzica Pruskiego sygnowane również logo CKM, które uznaliśmy za bliskie naszemu ciału i poczuciu humoru. Testowaliśmy je tarzając się w nich ze śmiechu, jak tylko je zobaczyliśmy i nałożyliśmy.

sex_grill.jpg hipster.jpg na_wodke.jpg

pies.jpg pies_bany.jpg salto.jpg
UWAGA:
Tshirty będą też do zdobycia w konkursach CKM i CKM.PL!

WSZYSTKIE WYROBY DZIEWIARSKIE MOŻECIE NABYĆ BEZ PRZESZKÓD U NAS NA WWW.SKLEP.CKM.PL

na face1.jpg


Dodał(a): Pixel Rose Piątek 16.11.2012