Moderat na Free Form Festival 2014!

Najlepsza wiadomość dla wszystkich fanów Moderata - zespół dołączył do grona wykonawców Free Form Festival 2014! Na takim wydarzeniu nie może ciebie zabraknąć!

Free Form Festiwal 2014

Bez względu na to, czy z jakiś powodów ominął cię koncert Moderata w lutym tego roku, czy po prostu masz ochotę posłuchać tej grupy raz jeszcze, jeśli kochasz trio z Berlina, nie może zabraknąć cię na Free Form Festival 2014! 

Po zapowiedzi gwiazd takich jak m.in.: Jon Hopkins, Klaxons, Simian Mobile Disco, La Roux czy Skalpel, organizatorzy festiwalu ogłosili kolejną dobrą nowinę! Do grona artystów Free Form Festval 2014 dołącza Moderat!Moderat to trio producenckie wywodzące się z Berlina. Grupa powstała w 2002 roku, w wyniku współpracy Saschy Ringa (Apparat) oraz Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego (Modeselektor).

W 2009 roku ukazał się pierwszy album zespołu, zatytułowany po prostu "Moderat". Płyta otrzymała bardzo pochlebne recenzje i została wysoko oceniona przez środowisko muzyczne oraz fanów. Czytelnicy popularnego internetowego portalu dedykowanego muzyce elektronicznej - Resident Advisor wybrali Moderat jako Live Act roku. Muzycy koncertowali w całej Europie grając także na festiwalach.

W 2013 roku grupa wydała kolejny, znakomity album "Moderat II".Dodał(a): Karolina Pękalska Środa 23.07.2014