Melanż ostateczny z okazji 20-lecia CKM

20 lat obchodzi się raz w życiu. Dlatego z tej okazji postanowiliśmy zorganizować imprezę, jakiej nie organizowaliśmy przynajmniej od dekady, jeśli w ogóle kiedykolwiek robiliśmy coś podobnego.
1920x1080.jpg

Od zawsze w CKM-ie kierowaliśmy się jedną zasadą życiową: albo grubo, albo wcale. To proste motto przyświecało nam również podczas organizacji imprezy z okazji 20-lecia istnienia naszego magazynu.

Zaprosiliśmy więc wszystkie gwiazdy, które kiedykolwiek miały coś wspólnego z CKM-em, wynajęliśmy jedno z najlepszych miejsc w Warszawie na letnie imprezy, czyli Iskrę na Polu Mokotowskim, ogarnęliśmy znakomitych DJ-ów z energetycznymi setami i oczywiście najlepsze zaopatrzenie baru.

Impreza odbędzie się 28 czerwca we wspomnianej Iskrze. Start zaplanowany jest na godzinę 15. Zaczniemy od wspólnego oglądania meczu Polska-Japonia, potem posłuchamy występu jednego z najlepszych stand-uperów w Polsce Antka Syrka-Dąbrowskiego. O 19 ruszy część oficjalna, która rozpocznie się koncertem Buslava – wschodzącej gwiazdy polskiej sceny popowo-elektronicznej – i… na razie tyle możemy zdradzić.

Całą imprezę oczywiście będziecie mogli śledzić za pośrednictwem naszego Facebooka (@CKM.Polska) oraz Instagrama (@ckmpolska), gdzie na bieżąco będziemy prowadzić dla was relację. Bądźcie z nami!

Dodał(a): CKM/ fot. CKM Środa 27.06.2018