Czwarta pieczęć

Porzuć uprzedzenia i w barku swej kobiety szukaj nie tylko notesu z numerami jej koleżanek, ale i porządnego likieru
Likier

CUVÉE
Są 4 gatunki likierów Grand Marnier. Cordon Jaune – najtańszy, bo na bazie spirytusu, Cordon Rouge wg oryginalnej receptury z 1880 r., Cuvée du Centenaire – najlepszy dostępny (z 25–letniego koniaku) i Cuvée Speciale Cent Cinquantenaire – trudno dostępny rarytas z 50–letniego koniaku.

TRIPLE...
To informacja, że likier należy do grupy słodkich, pomarańczowych, zawierających 40 proc. alkoholu. Dodatkowo wiesz, iż został on poddany potrójnej destylacji.

MAISON...
Firma została założona przez pana Marnier–Lapostolle. Działa od 1827 roku, co daje jej status seniora na cenionym przez nas rynku alkoholowym i prawo chwalenia się tym.

PIECZĘĆ
W dobrych sklepach dość podać kolor pieczęci, by dostać odpowiedni likier Grand Marnier. Czerwona pieczęć to Cordon Rouge. Żółta – Cordon Jaune, brązowa – Cuvée du Centenaire, a złota Cuvée Speciale Cent Cinquantenaire. Z biegiem lat barwy stały się znakiem rozpoznawczym tej marki.

HOLOGRAM
Likier Cuvée du Centenaire ozdobiony jest hologramem. Ta mała błyskotka na butelce to gwarancja, że pijesz oryginał, a nie tanią podróbkę ze Wschodu.

PRODUCT...
Likiery Grand Marnier powstają zwykle z autentycznego koniaku (plus pomarańcze i zioła), więc informacja o ich francuskim pochodzeniu nie powinna dziwić nikogo.

Dodał(a): ckm Piątek 26.08.2011