Kultowy kalendarz CKM & Agito.pl 2015!

Mogło Ci się zdarzyć zapomnieć o urodzinach dziewczyny, kawalerskim sąsiada, ale nie możesz przegapić wydarzenia roku CKM! Przez sześć miesięcy wybieraliśmy wspólnie z fanami CKM 6 dziewczyn i 6 fotografów, których prace można zobaczyć w tym oryginalnym projekcie wydawniczym. Już od 12.11 będziesz mógł zawiesić oko na kalendarzu CKM & Agito.pl 2015!
kalendarz CKM

Zawieś HIT wszech czasów w miejscu, gdzie każdy sięgnie wzrokiem! 
EFEKT – Piorunujący! 
Modelki ubrane w bieliznę Secrets of Kiga zaprezentowały mega seksowne wcielenia, dla których
inspirację stanowiły produkty udostępnione przez Agito.pl - jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. Ten innowacyjny sposób przedstawienia szerokiej oferty sklepu internetowego Agito.pl, który może się pochwalić ofertą ponad 160 000 produktów, z pewnością nie umknie męskim spojrzeniom. Kalendarz będzie dodany do całego nakładu magazynu. 

W magazynie CKM przeczytasz też materiały, o których będziesz długo dyskutował ze swoimi kumplami: 
Janusz WójcikSłynny (z wielu powodów) trener piłkarski mówi CKM o najbardziej wstydliwych kulisach piłki nożnej w Polsce.

Slash
Jeden z najlepszych gitarzystów wszech czasów, eks członek słynnego zespołu Guns’N Roses, opowiada m.in. o tym, jakie lubi imprezy i którą groupie pamięta najlepiej.

Petter SolbergSłynny kierowca rajdowy, mistrz świata WRC i Rallycrossu, mówi CKM o jeździe na krawędzi... i poza nią.

12_ckm_2014_617.jpg

Trening z Albertem SosnowskimSłynny polski bokser wagi ciężkiej, a także komentator w telewizji FightKlub, przeprowadza fachowy trening bokserski.

Reportaż: NazipatrolW 70 lat po upadku III Rzeszy w Ameryce są ludzie, nawiązujący symboliką do nazistów i wcale się z tym nie kryjący. Wstydliwy problem Ameryki na pograniczu z Meksykiem.

Sport: Rally CrossWszystko o samochodowych wyścigach Rallycross, które wyzwalają więcej adrenaliny niż F1. 

Styl życia: Epicki melanżPrzepis na przygotowanie imprezy, której nie zapomnisz ani ty, ani twoi znajomi, ani sąsiedzi.


Jak zarobić na własnym cieleDowiedz się, ile możesz zyskać sprzedając łzy, włosy, skórę i jeszcze wiele, wiele więcej kawałków samego siebie.

Polskie gry komputerowe - Nawet nie wiesz, jak często grasz w polskie gry komputerowe - nasz materiał uświadomi ci, jak wiele polskich firm robi tak wiele doskonałych gier. 

Sztuka: Kultura kasowa - Nie zawsze rozumiemy głębię przekazu współczesnych dzieł sztuki, ale nie da się ukryć, że często można na nich dobrze zarobić.

Męski styl: Pożegnanie jesieni dla modnego mężczyzny

kalendarz_cover617.jpg
Najnowsze wydanie z kalendarzem CKM i Agito.pl dostępne w sprzedaży od 12 listopada 2014 w łącznym nakładzie 80 000 egz., cena 12,99 zł (w tym 8% VAT)

Dodał(a): CKM.PL Wtorek 11.11.2014