Jak zaimponować kobiecie

Dzięki naszym radom nawet kulawy, rudawy i szpotawy zrobi wrażenie na paniach

 zaimponować

Aby zaimponować dowolnie wybranej kobiecie, musisz obudzić w sobie pierwotne, męskie instynkty. Nie zaszkodzi też, jeśli przy okazji obudzi się w tobie zwierzę, a nawet bestia.

1. ODWAGA
Kobiety cenią mężczyzn odważnych. Takich, co od razu zrugają kelnera, gdy na stole pojawi się brudny widelec. Kobiety nigdy nie mogą być świadkami tego, że w pracy włazisz swemu szefowi, pardon, do d...

2. WYKSZTAŁCENIE
Tytuł magistra lub, co gorsza, licencjata nie „grzeje” dziś żadnej damy. Zostań doktorem, profesorem lub co najmniej docentem. Jednak nigdy nie wspominaj, że twe dyplomy kupione zostały w internecie lub u Wietnamczyka na bazarze.

3. OPIEKUŃCZOŚĆ
Kobieta musi być pewna, że nie zawiedziesz jej w żadnej trudnej chwili i otulisz ją swym mocnym, męskim ramieniem, gdy popadnie w tarapaty. Nie ma oczywiście żadnego znaczenia, że tuląc ją, trzymasz w drugiej ręce piwo i myślisz tylko o kolejnym meczu ekstraklasy.

4. TOWARZYSKOŚĆ
Mężczyzna nowoczesny to mężczyzna ceniący nie tylko towarzystwo swych kolegów, ale także koleżanek. Tu nie może być żadnych kompromisów, jeśli będzie trzeba, to dla uprzyjemnienia paniom długich, zimowych wieczorów możesz codziennie upijać się w trupa, stroić głupie miny i spotykać się z białymi myszkami.

5. TRENDOWOŚĆ

Musisz nauczyć się odróżniać zawód stylisty od maszynisty. Krawiec damski to od dziś dla ciebie tylko sir kreator oraz monsieur dyktator mody. Być może teraz będziesz musiał strzyc się u topowych fryzjerów sieciowych. Pamiętaj jednak, że równie dobrze ogolą i zdepilują cię twoi koledzy z wojska. Postaw im tylko po kratce browaru na głowę.

PS.

Redakcja CKM zapewnia, że skuteczności powyższego poradnika – tak jak najlepszych perfum – nie testowano na zwierzętach.


Dodał(a): pg, hep Wtorek 23.08.2011