Jak szybko uporać się z łupieżem?

Polecamy kosmetyki, dzięki którym pożegnasz się z tym problemem raz na zawsze. Sami ich używamy.

nathan-fertig-unsplash.jpg

Nawet najbardziej stylowe uczesania na nikim nie zrobią wrażenia, jeżeli na włosach i ramionach widać, że mamy ewidentny problem z łupieżem. Aby szybko się z nim uporać, polecamy wam wielokrotnie sprawdzone przez nas produkty z nowej linii Head & Shoulders Men Ultra, które łączą w sobie innowacyjną formułę przeciwłupieżową z wyjątkowymi składnikami, zaprojektowanymi specjalnie dla mężczyzn pragnących mieć mocne włosy. W dodatku świetnie pachną.

Szampony Head & Shoulders zawierają składniki pielęgnujące skórę głowy (ZPT) i skutecznie działającą formułę na bazie cynku. Są wzbogacone nutami drzewa sandałowego, węglem, żeń-szeniem, kofeiną, morskimi minerałami i owocem yuzu. To kompletna linia dla tych z was, którzy szukają produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy, które będą skutecznie, a jednocześnie będą miały przyjemny, ożywczy zapach.

W linii znajduje się 6 produktów:

Head & Shoulders Total Care wzbogacony minerałami morskimi

Minerały morskie dostarczają wielu różnych substancji odżywczych, które dbają o zdrową skórę głowy, a jednocześnie pozostawiają włosy superczyste i nadają im świeży zapach.

Head & Shoulders Max Oil Control wzbogacony owocem yuzu

Owoc yuzu, znany ze swojego odświeżającego i podnoszącego na duchu zapachu, daje uczucie wyjątkowej czystości.

Head & Shoulders Anti-Hair Fall wzbogacony kofeiną

Ulepszona formuła zapobiegająca wypadaniu włosów, z pobudzającą kofeiną, zapewnia wzmocniony zastrzyk energii i świeżości.

Head & Shoulders Deep Cleansing wzbogacony węglem

Węgiel, głęboko oczyszczający składnik, stosowany w wysokiej jakości kosmetykach, wiąże brud i toksyny, usuwa zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum i pozostawia długo utrzymujący się męski zapach.

Head & Shoulders Old Spice wzbogacony relaksującymi nutami drzewa sandałowego

Ekstrakt tradycyjnie pozyskiwany z korzeni drzewa sandałowego to ulubiony składnik twórców perfum, który zapewnia relaksujący, bogaty zapach.

Head & Shoulders Scalp Relief wzbogacony żeń-szeniem

Żeń-szeń, starożytna roślina, która stanowi składnik różnego rodzaju tradycyjnych chińskich lekarstw i luksusowych kosmetyków, doskonale koi skórę głowy.

Pojemność produktu: 270 ml.

Cena: ok. 15,99 zł.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 16.04.2019