iPhone kuloodporny

Ile potrzeba iPhone`ów, by ocalić Twoje życie? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć pasjonat produktów z jabłkiem w logo, strzelając do smartfonów z Kałasznikowa.
iphone-ak74.jpg

W jednym rzędzie ustawił trzy modele iPhone 6 Plus, dwa iPhone 6 i dwa iPhone 5S. Na końcu drżał Samsung S6, choć twórca chyba sentyment do tego smartofna, gdyż sam obstawiał, że kula przebije maksymalnie cztery pierwsze telefony. Chłopak uczciwie przyznaje, że jeden z najnowszych „jabłek” to replika, bo czymś musiał nagrać wideo, a nie stać go było na wypożyczenie drogiej kamery, która uchwyciłaby akt dewastacji w slow motion.

Do egzekucji iPhone`ów użył karabinka AK-74, czyli popularnego na całym świecie siewcę śmierci Kałasznikowa. Założeniem było sprawdzenie ile smartfonów należy włożyć do kamizelki, by była kuloodporna.Eksperyment nie do końca był miarodajny, bo kula zatrzymała się na klonie telefonu. Ale zakładając, że był uczciwy, trzeba by nosić w kieszeni 5 – 6 iPhone`ów sklejonych w jedną cegłę. Czy to rozwiązuje niekończącą się rywalizację iPhone vs Samsung Galaxy? Nie do końca, finalnie wszystkie telefony uległy sile rażenia „kałacha”.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 01.07.2015