Iphone 5S i 5C w Polsce - znamy datę

Apple zdradziło, kiedy będziesz mógł nabyć najnowszego Iphone’a. Zbieraj kasę. To już niedługo... W takim razie nie będziemy trzymać cię w niepewności
Iphone.jpg

Trafiliśmy wraz z 34 innymi państwami to tzw. drugiej tury, w której to Amerykanie wprowadzą swoje najnowsze cacka do sprzedaży. Oznacza to, że najnowsze Iphony będziesz mógł nabyć od 25 października!

W turze razem z nami znalazły się: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Antyle Francuskie, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Litwa, Liechtenstein, Łotwa, Luksemburg, Makau, Malta, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Południowa Korea, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan i Tajlandia.

Kolejne premiery odbędą się 1 listopada. Wtedy to Iphony trafią do: Albanii, Armenii, Bahrajnu, Kolumbii, Salvadoru, Guamu, Gwatemali, Indii, Macedonii, Malezji, Meksyku, Mołdawii, Czarnogóry, Arabii Saudyjskiej, Turcji i ZEA.

Od 20 września sprzętem cieszą się w: Stanach, Anglii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech,  Australii, Japonii, Singapurze i Hongkongu.

Ceny Iphone'a 5S i Iphone'a 5C nie są jeszcze znane.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Czwartek 10.10.2013