Gry warte świeczki

Tron Evolution Angry Birds Trapped Dead Harms Way
Gry warte świeczki
O CO CHODZI:
Co ma wspólnego jazda na motorze i gra we frisbee? Odpowiedź brzmi... Tron! Akcja gry toczy się wewnątrz systemu komputerowego, a sterowany przez gracza bohater określany jest jako anonimowy program. Podczas uroczystości mianowania nowego admina dochodzi do sabotażu. Złe programy przejęły kontrolę nad systemem i tylko ty możesz uratować ten świat. Tak więc będziesz biegać, skakać, wspinać się, rzucać dyskiem i ścigać się na światłocyklach!
NAJLEPSZY MOMENT:
Gra jest wyposażona w opcję 3D. Jeżeli masz telewizor i okulary 3D, to czeka cię znakomita zabawa!

Gry warte świeczki
ANGRY BIRDS
Zabawa jest prosta i banalna, ale wciąga jak diabli! Musisz wystrzelić wredne ptaszyska z procy w taki sposób, żeby zniszczyć nimi fortyfikacje, a następnie same chrumkające zielone świnie.Gry warte świeczki
TRAPPED DEAD
Tajemniczy wirus zamienia mieszkańców miasteczka w zombie. Zupełnie przypadkiem przejeżdżałeś obok i zaoferowałeś swoją skromną pomoc. Ty przeciwko tysiącom umarlaków! To jest wyzwanie!


Gry warte świeczki
HARMS WAY
Wybuchowa mieszanka! Skrzyżowanie wyścigów ze strzelanką! Tu nie obowiązują żadne reguły, a zasady są jasne! Wygrywa ten, który jako pierwszy dojedzie do mety. W całości!

Dodał(a): ckm Wtorek 24.05.2011