FIFA12 – KOCHAM FUTBOL. GRAM W FUTBOL!

FIFA 12 to więcej niż gra! To idealny pretekst do jesiennych spotkań w męskim gronie i klucz do świata sportowych emocji w jednym.

fifa 12


Piłka nożna to prawdziwa miłość prawdziwych mężczyzn, więc w tym sezonie nikomu nie zabraknie uniesień. Najnowsza edycja gry to spełnienie marzeń o wielkim futbolu, pełnym emocji i smaku zwycięstwa. Co tu dużo mówić – to po prostu męski gadżet sezonu jesień - zima 2011.

FIFA12 – KOCHAM FUTBOL. GRAM W FUTBOL!Ta gra pochłonie Cię bez reszty, niezależnie czy będziesz właśnie rozgrywał mecz o mistrzostwo Hiszpanii czy przyglądał się, jak grają inni. Uroczysta oprawa meczu, wiernie odwzorowane największe gwiazdy i stadiony piłkarskie oraz realistyczna rozgrywka -  FIFA 12 wyznacza kolejne standardy realizmu w grze.  
Gra została wzbogacona o elementy inspirowane prawdziwymi meczami, takie jak precyzyjny drybling czy nowa sztuczna inteligencja, dzięki której decyzje podejmowane przez piłkarzy na boisku wynikają z poziomu ich realnych umiejętności i stylu gry.

W FIFA 12 mecze przypominają prawdziwe spotkania relacjonowane w telewizji. Doskonała grafika w wysokiej rozdzielczości, żywo reagujący kibice  oraz dynamiczne kamery sprawiają, że każdy mecz jest wyjątkowy i niepowtarzalny.


FIFA12 – KOCHAM FUTBOL. GRAM W FUTBOL!Do wspólnej zabawy z FIFA 12 zaprasza kapitan Reprezentacji Polski – Kuba Błaszczykowski! Kochasz futbol? Kochasz emocje i dobrą zabawę? Zagraj w FIFA12! PREMIERA 30.09.2011!


O właściwą oprawę widowiska dba duet najpopularniejszych komentatorów sportowych – Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 26.09.2011