Facet wszedł do kościoła z browarem w dłoni i wygłaszał kazanie [WIDEO]

Mamy nowy hit internetu! Facet w koszulce 'prosto' wszedł na ołtarz w kościele w Sanoku i z piwkiem w ręku zaczął wygłaszać kazanie. To ktoś na kształt pijanego wujka na imprezie rodzinnej, który zaczyna tyrady o polityce.
Zrzut ekranu 2023-11-26 o 20.18.46.png

"Wszedł z piwem na ołtarz i głosił kazanie w kościele Franciszkanów w Sanoku" — czytamy w opisie nagrania, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych na kanale "Korso Sanockie".
Niestety zamieszczone w sieci nagrania nie są dostępne z dźwiękiem, lecz po żywej gestykulacji mężczyzny śmiało można twierdzić, że miał naprawdę wiele do powiedzenia. Tak wiele, że na moment odłożył browara w butelce, by sobie nie przerywać. 
Gołym okiem widać, że facet bardzo do siebie wziął swoją nową, chwilową rolę. Niestety przez brak dźwięku nie dowiemy się, jak poszła mu warstwa retoryki. 

To jest ksiądz z pasji i powołania!

Najprawdopodobniej kościół w tamtym czasie był pusty. Dodatkowo nie ustalono jeszcze tożsamości chwilowego księdza. Skoro jednak czuł się jak u siebie, może warto byłoby mu machnąć jakiś wakacik?


Dodał(a): CKM.PL / fot.: @Embed TikTok Korso Sanockie Niedziela 26.11.2023