Dwójka dzieci przebrała się za dorosłego, żeby wejść do kina na jednym bilecie

Bardzo chcieli iść do kina na „Czarną panterę”, ale mieli pieniądze tylko na jeden bilet, więc postanowili wcielić w życie patent rodem z kreskówek. I niezależnie od tego, czy jest to spontaniczna akcja, czy efekt działań marketingowców Marvela, to efekt jest przekomiczny.

DWNZtaxVoAAcPgO.jpg

Owa sytuacja miała miejsce w jednym z kin w mieście Carson w Kalifornii. Przed seansem „Czarnej pantery” do kasy podszedł nienaturalnie chudy i wysoki mężczyzna w płaszczu, który chciał kupić bilet. Nie trzeba jednak być Sherlockiem Holmesem, żeby dostrzec, że nie mamy do czynienia z dorosłym facetem, a dwójką chłopców, którzy chcieli w ten sposób zaoszczędzić na biletach.


Niestety dla nich kasjerka nie dała się oszukać i oznajmiła, że chętnie sprzeda im dwa bilety, gdy tylko przestaną się wygłupiać. Nie ma jednak co się dziwić chłopcom, którzy uznali, że w przebraniu wyglądają wiarygodnie. W serialu animowanym „BoJack Horseman” postać o imieniu Vincent Adultman była przez niektórych bohaterów traktowana niezwykle poważnie. Nie ma co się dziwić – trudno lekceważyć kogoś, kto pracuje w „fabryce biznesu”.

Ten patent jest zresztą sporo starszy – jeśli są wśród was fani „Dragon Ball Z” (a z pewnością są!), to z pewnością pamiętają pomysł Gotena i Trunksa, który umożliwił im start w turnieju sztuk walki dla dorosłych:

Zrzut ekranu 2018-02-20 o 11.32.49.jpg

Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://twitter.com/stevelikescups/ Wtorek 20.02.2018