Dreamliner w barwach R2D2

Japońskie linie lotnicze ANA szykują niespodziankę dla fanów "Gwiezdnych Wojen". Już wkrótce będzie można kupić bilet na boeing 787-9 pomalowany w barwy inspirowane robotem R2D2!

samolot star wars.jpg

Nie od dziś wiadomo, że Japończycy to naród, który kocha gadżety związane z popularnymi produkcjami filmowymi i anime. Ich miłość do bohaterów wszelkiej treści jest z resztą tak ogromna, że w kraju kwitnącej wiśni nie dziwi nikogo nawet widok dorosłego (heteroseksualnego) faceta zaopatrzonego w breloczek z - dajmy na to - Hello Kitty, tudzież innym tęczowym kucykiem, o którego istnieniu my nie mamy nawet pojęcia. Na całe szczęście aktualnie promowanym hitem na całym świecie są przede wszystkim "Gwiezdne Wojny". Dzięki temu, to właśnie w barwy inspirowane tą produkcją, przyozdobiono boeinga 787-9 japońskich linii lotniczych ANA (tylko pomyślcie, jak głupio wyglądałby samolot oklejony jakąś kreskówką).

Dreamliner został podkolorowany na obraz i podobieństwo popularnego robota R2D2. Po pierwsze, zabieg ten ma przekonać miłośników "Star Warsów" do wybrania tej, a nie innej linii lotniczej, po drugie, jest to oczywiście jednocześnie element szeroko zakrojonej kampanii nowego filmu.

Biało-niebieski samolot będzie można uświadczyć na międzynarodowych trasach już jesienią tego roku, czyli na krótko przed premierą wyczekiwanej produkcji.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Poniedziałek 20.04.2015