DJ Bunga Bunga

Była już panią polityk, organizatorką imprez bunga bunga, tancerką erotyczną i gwiazdą telewizji. Dziś ta Włoszka rozkręca wielką karierę w branży muzycznej

glowne.png

Swym życiorysem Nicole Minetti mogłaby obdarować kilka osób: ta urodzona w Rimini w roku 1985 dziewczyna z wykształcenia jest higienistką dentystyczną, na punkcie której pewnego dnia oszalał sam Silvio Berlusconi, multimiliarder, magnat medialny i niegdyś trzykrotny premier Włoch.


Owa znajomość sprawiła, iż panna Minetti stała się zarówno rozchwytywaną tancerką oraz gwiazdą telewizji. I choć dla większości dziewczyn zrobienie takiej kariery to szczyt marzeń, ta włoska patriotka czuła, że stać ją na znacznie więcej, że może oddać swej ojczyźnie nie tylko urodę, lecz także wielki intelekt.

Tak więc rozpoczęła błyskotliwą karierę w polityce: w latach 2010-2012 piastowała zaszczytną funkcję radnej regionalnej z listy centroprawicowej partii PdL (Popolo della Libertà, czyli Lud Wolności), której liderem był – cóż za zbieg okoliczności – Silvio Berlusconi. 

Niestety, pasmo sukcesów gorącej pani polityk zakończyło się wraz z wielką seksaferą określano mianem Rubygate i związanym z nią gigantycznym procesem sądowym, w którym to Nicole zarzucono m. in. organizowanie imprez bunga bunga i załatwianie Berlusconiemu luksusowych prostytutek, w tym także nieletniej (dokładniej: siedemnastoletniej) Karimy „Złodziejki Serc” El Mahroug.Choć Nicole udało się uniknąć więzienia (w przeciwieństwie do jurnego Silvio, który dostał siedem lat odsiadki), to cała sprawa zakończyła się dla niej m. in. pięcioletnim zakazem sprawowania funkcji publicznych.

Lecz choć kariera polityczna legła w gruzach, dzielna Włoszka nie poddała się: otarła łzy, wypięła dumnie pierś i odnalazła się w zupełnie innej branży – dziś staje się coraz bardziej uznaną didżejką, o występy której zabiegają najmodniejsze kluby nie tylko we Włoszech, lecz także w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, czy na hiszpańskiej Ibizie.

tekst.pngDodał(a): Michał Jośko/ fot.: Instagram.com/minettinicole Środa 01.06.2016