Czy CKM BOX jest dla Ciebie?

Czy Twój dzień wygląda równie emocjonująco? Sprawdź przykładowy grafik samca alfa i sprawdź, czy CKM BOX, który właśnie wypuściliśmy, przyda się również Tobie. Najbardziej potrzebne każdemu mężczyźnie produkty w jednym miejscu!
box-otw.jpg

box-plyta.jpg
Wstajesz rano, oczywiście po co najmniej trzech „drzemkach” w komórce. Ciężko się rozkręcić, tym bardziej, że wczoraj zasiedziałeś się „na mieście”. Do porannej kawy odpalasz płytę Summer Fever Mixtape. Sety dwóch genialnych didżejów serwujących houesowe i hip-hopowe rytmy wprawiają Cię w dobry nastrój już od poranka. Śniadanie i poranna toaleta w rytm ciepłych basów i wpadających w ucho pozytywnych brzmień przebiega w zdecydowanie mniejszym pośpiechu, a rutyna staje się bardziej znośna.box-szampon.jpgJeśli szukasz nowych trendów w uczesaniu, zapewne masz dłuższe niż kilkumilimetrowe włosy i po nocy musisz je oczywiście umyć, by chciały Cię słuchać przy układaniu. W CKM BOX znajdziesz ziołowy szampon przeciw wypadaniu włosów – Bioxsine. Nie tracisz owłosienia? Tak Ci się tylko wydaje. Zauważysz to po czasie, bo każdy facet z wiekiem musi się mierzyć z problemem łysienia. Warto więc zareagować jak najwcześniej. Ten produkt ma wiele magicznych związków i dobroczynnych składników, ale nas przekonały wyniki badań klinicznych, które mówią jednoznaczni, że ten szampon rzeczywiście działa.


box-woda.jpgDotarłeś do pracy i jesteś gotowy na podejmowanie kolejnych wyzwań. Świetnie podkreśli to woda toaletowa James Bond 007 Quantum. Wyjmij flakon z szuflady i rozpyl na ciele. Niesamowicie męski zapach przeznaczony jest dla facetów chcących podkreślić pewność siebie oraz panowanie nad sytuacją. Drzewo sandałowe utrwala aromaty na skórze i sugeruje, że ma się do czynienia z facetem stabilnym i dojrzałym emocjonalnie, ale pełnego swobody, postrzeganej przez niektórych jako nonszalancja. Ale to jest Twój samczy charakter i inni muszą to zaakceptować. Nie znosisz kompromisów.box-black.jpgWracasz zmęczony po pracy, ale czeka Cię jeszcze spotkanie z dziewczyną poznaną w drogerii (tam w końcu jest najwięcej estetycznych pań, dbających o urodę). Musisz postawić się na nogi. Najprostszy sposób, to sięgnięcie po petardę w płynie. Energy drink Black to napój, który swoją twarzą sygnuje sam Mike Tyson. Zatem jeśli chcesz mieć tyle Powera na resztę dnia co on, wyjmij go z CKM BOXA i wychyl jednym duszkiem. Możesz to zrobić w biegu, bo przecież nie masz czasu przesiadywać w modnej kawiarni. No chyba, że nie powiodło się w drogerii...
box-zippo.jpgPo pracy lecisz na szybką sesję na siłownię, bo za parę godzin musisz być gotowy na randkę. Nie muszę Ci chyba przypominać, że po wysiłku powinieneś się odświeżyć…? Podpowiem Ci jednak czym to zrobić. Żeby nie nosić oddzielnych tubek z płynem do kąpieli i szamponem, wrzuć do torby żel do mycia ciała i włosów Zippo The Original. Antybakteryjna formuła rozprawi się ze wszystkimi nieprzyjemnymi zapachami złapanymi w klubie. Ten kosmetyk świetnie dba też o włosy odżywiając je i nawilżając skórę głowy. Po zużyciu specyfiku, butelkę możesz uzupełnić ponownie.box-gumki.jpgTak przygotowany ruszasz na spotkanie. Żeby z góry obwieścić Twój sukces, muszę mieć pewność, że przeczytałeś najważniejsze materiały na CKM.PL na hasło „podryw”. Oczywiście jesteś samcem alfa, zaopatrzonym w niezbędną wiedzę, czystym i pachnącym oraz naenergetyzowanym. Czas więc wykorzystać swoje atuty, by właśnie dziś dotrzeć do ostatniej bazy. Gdy już do tego dojdzie, pytanie „masz gumki” nie zmrozi Ci krwi w żyłach. Będziesz przygotowany dzięki, bo w zestawie znajdziesz prezerwatywy Durex RealFeel, które wykonano tak, byście oboje nie czuli ich podczas zbliżenia. Nie są z lateksu, więc nie usłyszysz już wymówki: „jestem uczulona”.

CKM BOX to zestaw, który pozwoli przetrwać Ci cały dzień, wypełniony wyzwaniami dla prawdziwych facetów. Wszystkie produkty warte są łącznie 210 złotych, ale dla czytelników CKM dostępne są w znacznie obniżonej cenie – 49 złotych.

Oprócz wspomnianych składowych CKM BOX, w bonusie dostajesz szansę na wygranie jednego z dwóch rewelacyjnych rowerów Electra Straight8 lub Electra Tiger Shark – każdy z nich wart jest 3 399 zł. Masz więc okazję zdobyć męski i stylowy środek transportu.

box-rowery.jpg


Dodał(a): PJ Poniedziałek 13.07.2015