Męskie porachunki

Całą wiedzę, której potrzebujesz, by odnieść w życiu sukces, zapełnić swoją sypialnię najpiękniejszymi kobietami świata i wytapetować salon studolarówkami, odnajdziesz w klasycznych męskich filmach.
Dobry, zły i brzydki

„Deski nie oddają ciosów”.

Wejście smoka

„Jeszcze nikt nie wygrał wojny, umierając za własną ojczyznę. Wojnę wygrywa się, kiedy to przeciwnik ginie za swoją ojczyznę”.  
Patton

„Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam; nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów; wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki... a wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu mejla do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach!”.  
Chłopaki nie płaczą

„Nigdy nie bij się z kimś, kto ma mordę zbója”.  
Forrest Gump

„Zamówię kilku czarnuchów, żeby popracowali nad nim z obcęgami i palnikiem. Słyszysz, co mówię, buraku? Jeszcze z tobą nie skończyłem! Zrobię ci z dupy jesień średniowiecza!”. 
Pulp Fiction

„Widzisz, przyjacielu, na tym świecie są dwa rodzaje ludzi. Są ludzie z naładowanymi pistoletami i ci, którzy kopią. Ty kopiesz” .
Dobry, zły i brzydki

„Uczcie się, używajcie głów. Bądźcie lekarzami, prawnikami, noście skórzane aktówki. Zapomnijcie o sporcie jako zawodzie. Przez to człowiek później bełkocze i śmierdzi”.  
Rocky


Przeczytaj też prawdy życiowe o:


Rodzinie i przyjaciołach

Mądrościach życiowych

Wizerunku

Kodeksie honorowym

Sukcesie życiowym

Kobietach i partnerstwie


Dodał(a): Andrzej Chojnowski Wtorek 16.08.2011