Coraz bliżej zakończenia I etapu burn studio Residency!

Znamy już tożsamość pięciorga polskich finalistów Burn Studios Residency, którzy 26 kwietnia zagrają w klubie 1500m2. Piątkowy Mix Off pozwoli wyłonić spośród finałowej piątki didżejów osobę, która weźmie udział w dalszej części zmagań i poleci na Ibizę, aby tam walczyć o trwającą całe lato rezydencję w najlepszych klubach na wyspie.
Burn studio Residency
Większość materiału nadesłanego na tegoroczną edycję Burn Studios Residency prezentowało świetny poziom, ale ilość finałowych miejsc jest ograniczona. Autorzy pięciu najlepszych miksów spotkają się już w przyszły weekend w klubie 1500m2 podczas Mix Off.
Burn studio Residency
Do krajowego finału awansowali: Mia Twin, Marcin Krupa, Hyena, Selvy oraz Diffriend i to właśnie ta piątka będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności klubowiczom zebranym w 1500m2. Poza młodymi, polskimi talentami zagrają również starzy wyjadacze z Detroit: Seth Troxler i Carl Craig.

Nadesłane zgłoszenia oceniało jury w składzie: Catz 'N Dogz, Łukasz Kamiński, Oskar Stelągowski, Tomek Kosiński, Alex Kubaczewski, Michał „Bshosa” Brzozowski oraz Marcin „Groh” Grościekiewicz.
Burn studio Residency

Dodał(a): artykuł sponsorowany Wtorek 30.04.2013