Do piekła!

Tyle nienawiści wokół... Zobacz co piszą o tym w książkach.
Do piekła!

HELLRAISER II
Clive Barker i inni
Do piekła!
gat.: horror very much
Jest wiele miejsc, w których chcielibyśmy się znaleźć. Ale z pewnością nie należy do nich świat wymyślony przez Clive’a Barkera, legendarnego brytyjskiego mistrza horroru. Jeśli jako twardziel masz jednak ochotę zwiedzić piekło, poprowadzi cię niejaki Pinhead, psychopata z twarzą nabitą gwoździami. Ale pamiętaj: ostrzegaliśmy cię!


ŚWIAT BEZ KOŃCA Ken Follett
Do piekła!
gat.: opera mydlana
Druga część historycznej sagi o intrygach, miłości i nienawiści w XIII—wiecznej Anglii. Te 900 stron wystarczy ci, by mile spędzić deszczowy tydzień pod namiotem. Z nawiązką zastąpią urok telewizyjnych seriali.


KSZTAŁT CIEMNOŚCI Jacek Kalinowski
Do piekła!
gat.:
kurczę, ale kuria!
Młody biskup ginie zamordowany w krwawym satanistycznym obrzędzie. Potem kona kolejny duchowny. Nie chcieli udzielić komuś rozgrzeszenia?! Raczej nie bierz tej książki na pielgrzymkę do Częstochowy, lecz na wycieczkę w góry...


TAJEMNICA MEDYCEUSZY
Michael White
Do piekła!
gat.: zimny jak śmierć
Upał na plaży nie daje ci żyć? Poczytaj więc o morderstwie w krypcie zimnej jak zamrażarka, a od razu poczujesz sięlepiej. Tylko nie ruszaj mumii kryjącej zabójczą tajemnicę! Dla zachowania zdrowia dotykaj wyłącznie młode, żywe ciała!

Dodał(a): ckm Czwartek 28.07.2011