CKM na grudzień 2013

GRUDNIOWY numer CKM, a w nim: Okładka: Aktorka i modelka Monika Pietrasińska, bohaterka serialu „Miłość na bogato”, w pobudzającej zmysły i płynącej szampanem sesji.
ckm grudzien 2013


Poza tym w numerze m.in.:

1. Bojówkarze NHL
Sylwetki największych zabijaków w czołowej hokejowej lidze świata, wśród których nie zabraknie oczywiście Polaka, Zenona Konopki, plus reguły, które rządzą bójkami. Tak - bo tylko pozornie wszystko tu idzie na żywioł! 

2. Gromowiec w dżungli
Naval to pseudonim jednego z operatorów Gromu, który przeszedł mordercze szkolenie w dżungli Belize i napisał o tym książkę. Książka jest ciekawa, ale nasz wywiad jeszcze bardziej, bo udało się Gromowca namówić na zwierzenia np. o miłości do maczety. 

3. Bękarty rugby
Nasi piłkarze nie pojadą na Mundial do Brazylii. Na otarcie łez świętujemy obchodzącą 150-lecie piłki nożnej, która jest... nieślubnym dzieckiem rugby, i opisujemy, jak zmieniła się w ciągu tych lat. Daj przeczytać nasz tekst swojej kobiecie, może przemyśli sprawę i za pół roku pozwoli ci spokojnie oglądać transmisje zza Oceanu.  

4. Święta kuchnia
W zasadzie to twoja kobieta, twoja teściowa i twoja mama przygotowują świąteczne potrawy. Ale z naszą pomocą możesz im zaimponować i udzielić instrukcji, jak przyrządzić turbodoładowaną potrawę o roboczej nazwie „dwanaście w  jednej”.

5. Gadżety muzyczne pod choinkę
Chciałbyś zrobić imprezę, którą zaimponujesz znajomym, a za którą znienawidzą cię sąsiedzi? Podpowiadamy ci jaki sprzęt kupić (albo dostać pod choinkę) żeby się to udało. 

6. Wina za piętnastaka Nie sztuka kupić dziś dobre wino za kilkadziesiąt czy kilkaset złotych - sztuką jest kupić dobre wino za mniej niż 15 złotych! Nasz ekspert podsunie wam smakowitych kilka propozycji. 

ckm kalendarz 2014

7. Skrzydlaty Polak Nasz reporter został wpuszczony do kabin Mercedesów SLK AMG GT i GT3. Jazda po torze Lausitz samochodami wartymi milion i 1,7 miliona złotych, mającymi pod maską 590 koni mechanicznych, zmieniła go radykalnie, a dowodem jest jego nowopowstała wiara, że niemiecki inżynier potrafi skonstruować wszystko, nawet to co zaprzecza prawom fizyki. 

8. Kobiece fantazje
Niektórzy twierdzą, że erotyka głównie odbywa się w głowie. Zaglądamy więc dla ciebie w głąb kobiecych głów. To co tam zobaczyliśmy jest ciekawsze, niż scenariusz niejednego pornola...  

9. Dzieci instagramu Żeby być sławnym dziś nie trzeba być wynalazcą, pisarzem ani nawet politykiem. Wystarczy kliknąć zdjęcie, wrzucić do sieci i nieco się polansować. A jak dodasz odpowiedni komentarz, to staniesz się trollem. 

10. Twarda gra
Oscarowy kandydat, film „Rush” pokazuje sięgający daleko poza sport pojedynek słynnych kierowców F1, Niki Laudy i Jamesa Hunta. My pokazujemy także inne pary sportowców i wyczynowców, których rywalizacja często ocierała się o nienawiść. 

11. Krav Maga  Sprawdź czy to jest dla ciebie: krótka instrukcja jak zacząć ćwiczyć morderczą sztukę walki i żeby wyszło ci to na zdrowie. 

12. Moda
Tym razem podpowiadamy, jak ubrać się na oficjalne uroczystości rodzinne jak wigilia, lub mniej oficjalne koleżeńskie.

ckm grudzień 2013

Dodał(a): ckm.pl Czwartek 14.11.2013