Ciepłe i stylowe swetry. W nich żadna pogoda cię nie zaskoczy

Męskie swetry wracają do łask. Prędzej kojarzą się one z stylowym mężczyzną, niż stereotypowym studentem informatyki. Co prawda akurat ten, który kilka lat temu wydziergała ci babcia, powinien zostać na dnie szafy, choć pewnie i tak dawno zjadły go mole. Najwyższa pora więc na zakupy.
iStock-1153381634.jpg
Nie myśl, że wystarczy jeden, czarny sweter, by zrobić dobre wrażenie przy każdej sposobności. Powinieneś się nieco wysilić i postawić na lekkie odświeżenie garderoby. Przygotowaliśmy kilka opcji na różne okazje, byś nie musiał się martwić o to, że zostaniesz posądzony o modową wtopę.

Na randkę
Zrzut ekranu 2020-10-18 o 23.57.02.png
Wiemy, że w związku z obostrzeniami, restauracje są otwarte tylko do 22, ale wierzymy, że w tym czasie uda ci się oczarować wybrankę. Do tego stopnia, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Z pewnością zrobisz na niej lepsze wrażenie, gdy dobrze się ubierzesz. Jeśli chodzi o idealny sweter na kolację, postaw na stonowany kolor i prosty krój. Unikaj też szarości i czerni. Świetną i niedrogą opcję znajdziesz tutaj. Załóż pod spód luźny, biały t-shirt i... nie zapomnij o kwiatach!

Do pracy
Zrzut ekranu 2020-10-19 o 00.05.14.png
Idąc do firmy postaw przede wszystkim na wygodę. Nikt nie lubi chodzić w gryzącym swetrze, tym bardziej, gdy trzeba go mieć na sobie przez kilka godzin. Rozpinany półgolf będzie świetny na obecną pogodę. Dodatkowo nie musisz wydawać pieniędzy na szalik, ponieważ zamek sięga aż po szyję. No i nie zapominaj, że czarny wyszczupla. Sweter, który świetnie nadaje się do biura, kupisz w tym miejscu.

Do teatru
Zrzut ekranu 2020-10-19 o 00.20.58.png
Twoja wybranka ciągle cię męczy, że nigdzie jej nie zabierasz i nie masz dla niej czasu? Dopóki nie zamknięto miejsc związanych z kulturą, masz czas to zmienić. Nie dość, że wyciągniesz ją na ciekawy spektakl, to jeszcze zaskoczysz ją świetną stylizacją, dzięki której pozbędziesz się wizerunku faceta, z którym trzeba chodzić na zakupy, by nie popełnił modowego faux pas. W tej sytuacji możesz sobie pozwolić na więcej i postawić na ciekawe, asymetryczne wzory. Taki sweter kupisz dokładnie tutaj.

Na co dzień
Zrzut ekranu 2020-10-19 o 00.29.25.png
Nieważne, czy to zwykłe wyjście na zakupy, czy spacer z psem. Grunt, to dobrze wyglądać bez względu na sytuacje. Oczywiście nie gwarantujemy tego, że zakładając na siebie ten sweter, każda kobieta w okolicy będzie zwracać na was uwagę. Chyba, że wejdziecie do sklepu podczas godzin dla seniorów, ale zapewne nie o takie spojrzenia wam chodzi. Dobrze jednak postawić na tanią i elegancką opcję, by pokazać się z jak najlepszej strony nawet podczas wykonywania codziennych obowiązków. W końcu nigdy nie wiesz, kogo akurat spotkasz. Zadbaj o to, by dobrze się czuć i nie marznąć, a przy tym wyglądać naprawdę dobrze. Taki sweter otrzymacie w tym miejscu.Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Środa 14.10.2020