Cennik usług seksualnych w Polsce

W seksbiznesie jak w każdym innym najważniejsze są pieniądze. Badacze postanowili sprawdzić ile zarabiają prostytutki i od czego zależą różnice. A te potrafią być znaczne.
money-1386316_640.jpg

Istnieje kilka czynników, które mają wpływ na wycenę oferowanej usługi. Jak donoszą badania przeprowadzone przez pracownię Sedlak & Sedlak na podstawie ponad 1500 internetowych ogłoszeń, uśrednione zarobki w zawodzie prostytutki wynoszą 209,82 zł za godzinę w przypadku kobiet. Mężczyźni są średnio o dziesięć groszy drożsi, więc i w tej branży mamy do czynienia z nierównym traktowaniem.

Główną składową ceny jest lokalizacja - wiadomo przecież, że życie w większym mieście jest droższe. „Ceny jak nad morzem” to już nie tylko westchnienie rodziców kupujących watę cukrową podczas wakacji na wybrzeżu, ale też wszystkich zainteresowanych seksem za pieniądze. Do najdroższych miast w Polsce należą Sopot i Międzyzdroje, gdzie trzeba zapłacić odpowiednio 324 i 440 złotych za godzinę przyjemności.

Następna w kolejce jest Warszawa, gdzie przeciętna stawka wynosi 277 złotych za godzinę, a za całą całą noc kwoty te sięgają nawet czterdziestu tysięcy złotych. Jest to jednak "segment premium", na który łapią się celebrytki i modelki. Zwykle za utulenie do snu wystarcza 2600 złotych. Tuż za Warszawą plasują się Kraków i Wrocław. Natomiast jeśli ktoś zamierza rozkręcać biznes w Zabrzu i Sieradzu, to lepiej otworzyć pizzerię – na seks usługach zarabia się tam średnio 140 złotych za godzinę.

Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na wycenę świadczonych usług jest wiek. Najlepsze stawki można uzyskać pomiędzy 18. a 25. rokiem życia – średnio 250 zł za godzinę i 2385 za całą noc. Z wiekiem możliwości negocjacyjne znacznie spadają i powyżej 60-tki wynagrodzenie za godzinę pracy spada o połowę.

Waga jest trzecią zmienną, która ma wpływ na ostateczny bilans rachunku. Kobiety w przedziale wagowym 40-50 kg mają szansę na najwyższe zarobki – ok 248 zł. Co ciekawe panie o wadze przekraczającej 91 kg zarabiają więcej (158zł) niż ich odrobinę szczuplejsze koleżanki po fachu, których stawka oscyluje wokół kwoty 147 złotych za godzinę. 


Z badań wynika, że klienci korzystający z usług prostytutek, nie przepadają za ekstremalnymi wymiarami. Z tego powodu bardzo wysoki wzrost lub olbrzymi biust działają na niekorzyść oferującej.


Po analizie raportu wynika, że na najlepsze zarobki może liczyć młoda dziewczyna (18-25 lat), mieszkająca w Warszawie. To jej cech charakterystycznych należy doliczyć duże piersi i lekką niedowagę. Suma do zapłaty: 400 zł za godzinę. 


ZOBACZ TAKŻE: GDZIE POLACY NAJCZĘŚCIEJ UPRAWIAJĄ SEKSDodał(a): Adam Barabasz / fot. Pixapay.com Wtorek 10.09.2019