Blanty z płatków róży

Papierowe bibułki do blantów to już przeżytek. Ba, nawet liście tytoniu są już passé. Teraz wszyscy oszaleli na punkcie najbardziej organicznych „bletek” do jointów – zrobionych z płatków róży.

Bukiet róż to jeden z najlepszych prezentów, jakie facet może sprawić swojej kobiecie bez okazji. Z reguły jednak mężczyźni tego nie robią, bo ich praktyczne umysły nie są w stanie pojąć przydatności takiego upominku – to przecież tylko kwiatki, postoją parę dni w wazonie i zwiędną.

O dziwo jednak, pewna użytkowniczka Twittera znalazła praktyczne zastosowanie róż i to w dodatku takie, które sprawi, że każdy facet będzie codziennie z wielką chęcią przynosił swojej kobiecie wielki bukiet tych kwiatów. Dziewczyna o imieniu Sasha użyła bowiem płatków róży, by zrobić z nich blanta.

Instrukcja jego wykonania jest prosta: wystarczy wziąć trzy płatki róży, podgrzać je przez 10 sekund w piekarniku, połączyć ze sobą za pomocą śliny, ponownie podgrzewać przez 10 sekund, a następnie po prostu zrolować skręta. Na koniec jeszcze chwila w piekarniku i gotowe. Zobaczcie, jak sama autorka tego genialnego pomysłu to robi.Podobno taki różany blant/skręt ma słodkawy posmak, jednak to, czy jest on „zdrowszy” od liści tytoniu lub papierowych bibułek, jest wątpliwe – w końcu kwiaty bywają bardzo często spryskiwane różnymi niebezpiecznymi chemikaliami. Dlatego jeśli już chcielibyście powielać pomysł pokazany wyżej, to upewnijcie się, że róże pochodzą ze sprawdzonego ogródka. Albo po prostu wyhodujcie je sami.


Poszedł za radą Zuckerberga czy Gatesa i żyje ze swojej pasji

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 24 sierpnia 2016

ZOBACZ TEŻ:

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/p/BZOS6byHtMQ/ Czwartek 21.09.2017