Binger - nowy wymiar randkowania

Oto nowa wersja aplikacji randkowej Tinder - Binger, który łączy... miłośników tych samych seriali. Czyżby małżeńskie wojny o pilota były aż tak poważne?

binger549687r5e68.png

Jeśli szukasz drugiej połówki, do tej pory pomocna mogła być aplikacja Tinder, łącząca ludzi z całego świata, ale dla zwiększenia efektywności, wyszukująca potencjalnych kandydatów w twojej najbliższej okolicy. Jej największą zaletą jest fakt, że używają jej zarówno niepoprawne romantyczki, które pragną miłości, jak i wyuzdane nimfomanki marzące o szybkim numerku. Także do wyboru, do koloru!

Sam mechanizm Tindera jest bardzo prosty: aplikacja losowo wyświetla ci profile lasek opatrzone ich imionami i zdjęciami. Jeśli na fotce jest maszkaron, możesz to olać. Jeśli bogini seksu, lajkujesz ją, o czym niewiasta dowiaduje się, ale dopiero, gdy sama zalajkuje twój profil - wtedy bowiem dostaje info "It’s a match" i może rozpocząć z Tobą flirt.

TEORETYCZNIE GENIALNE, ALE...

Jeśli szukasz prawdziwej bratniej duszy, a nie jakiejś tam Miss Wałbrzycha, i myślisz o kobiecie na poważnie, warto aby potencjalna kandydatka na żonę miała nie tylko ładną buźkę, ale również podzielała twoje zamiłowania. Przynajmniej z takiego założenia wyszli twórcy nowej wersji Tindera - Bingera, który działa w oparciu o Netflix i dzięki temu łączy... miłośników tych samych seriali.

Aplikacja jest bardzo podobna do swojej "starszej siostry", jednak dobiera partnerów przede wszystkim na podstawie zbliżonych zainteresowań filmowych i ulubionych seriali oraz wszelkich innych rozrywek. Dzięki temu, nie tylko będziesz wiedział, o czym gadać na pierwszej randce, ale także nie będziesz musiał kłócić się o pilota, kiedy fanka "House of Cards" i "Gry o Tron" zostanie twoją żoną.Dodał(a): Jagoda Baga Piątek 06.03.2015