Bezdomny Jasiu

To jeden z najczęściej oglądanych filmików przez polskich internautów. Wzruszająca historia bezdomnego wzruszyła rodaków do tego stopnia, że dochód z reklam ma zostać przeznaczony dla bohatera siedmiominutowego nagrania.

Bezdomny JasiuJeśli uważasz, że każdy bezdomny jest nieumytym alkoholikiem to po obejrzeniu tego łapiącego za serce nagrania zmienisz zdanie. Historia „Jasia” pokazuje jak łatwo w Polsce trafić na ulicę. Jeszcze kilkanaście lat temu bohater był kierownikiem, który miał pod sobą 26 ludzi! Łapiące za serce nagranie przedstawia jak społeczeństwo traktuje bezdomnych w kraju. Jak się okazuje potrafią nawet napaść i zrabować 17 złotych! O czym marzy „Bezdomny Jasiu”? Myślisz, że o alkoholu czy innych używkach? Nie! Marzy o pracy i dachu nad głową! Co jest najważniejsze w życiu? Jak się okazuje wcale nie pieniądze a miłość!

Wzruszający film „Bezdomny Jasiu” obejrzało ponad 600 tys. ludzi. Autor nagrania postanowił pomóc bohaterowi i wszystkie zyski z reklamy przekaże na pomoc panu, którego życie nie oszczędza. Dodał(a): Ostani mohikanin Środa 05.09.2012