Aż 3 nowe teasery Ligii Sprawiedliwości

W sieci pojawiły się trzy zapowiedzi "Ligii Sprawiedliwości". Każdy poświęcony jest innemu superbohaterowi. Robi się gorąco, a do premiery trzeba będzie jeszcze poczekać.

jl1.jpg


W SKRÓCIE:

W sieci pojawiły się trzy zapowiedzi „Ligii Sprawiedliwości”. Przedstawiają one Flasha, Batmana i Aquamana. Polska premiera filmu zapowiadana jest na 17 listopada 2017 roku.

PEŁNA WERSJA:
Ostatnie dokonania Warner Bros. i DC nie cieszyły się popularnością wśród krytyków filmowych. Ale kto by się nimi przejmował? Publiczność spragniona kolejnych komiksowych bohaterów na wielkim ekranie szumnie pognała do kin.

„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” zarobił na całym świecie ponad 873 miliony dolarów, a dochód z „Legionu Samobójców” sięgnął niemal 746 milionów. Narzekania wszelkich filmoznawców i krytyków na brak wartości artystycznych tych produkcji, były więc wodą na młyn wytwórni.Wielkimi krokami, bo na naszych ekranach będzie już 2 czerwca 2017 roku, zbliża się premiera „Wonder Woman” z seksowną Gal Gadot. Kilka miesięcy później do kin wejdzie mokry sen wszelkiej maści komiksowych fanów „Liga Sprawiedliwości”.

Film ma być bezpośrednią kontynuacją „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Bruce Wayne łączy siły z Wonder Woman i razem poszukują metaludzi, którzy pomogą im walczyć ze złem. Superman spoczywa w trumnie, ale jest Flash, Aquaman i Cyborg. Superbohaterowie z uniwersum DC założą tytułową unię, aby móc skuteczniej walczyć z zagrożeniem. Wydaje się, że będzie to mroczniejsza wersja marvelowski „Avengersów”. Szykuje się więc dużo akcji i wiele zarobionych przez wytwórnię milionów.

Polska premiera zapowiadana jest na 17 listopada 2017 roku. A tymczasem Warner Bros. wypuściło do sieci 3 zapowiedzi produkcji. Udostępnione teasery przedstawiają pojedynczych bohaterów. Są to Flash, Batman, Aquaman. Do tej grupy, przed pojawieniem się pełnego trailera, mają dołączyć jeszcze 2 filmiki.Pojawiły się również nowe plakaty produkcji.


Ponieważ do premiery zostało kilka miesięcy, przywdziewamy stroje Batmana i ostro ćwiczymy na siłowni. Jeśli film nam się nie spodoba, wyjdziemy z batredakcji, wsiądziemy w nasze batgolfy i dopadniemy szefów wytwórni.

Sonda

Który lepszy?
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:Warner Bros. Piątek 24.03.2017