Andressa Urach - duże uda, mało szczęścia

Gorąca modelka i finalistka Miss Bum Bum 2012 - Andressa Urach wylądowała w szpitalu, po tym jak wstrzyknęła sobie w uda żel powiększający. Po nieudanym zabiegu zaczęły jej gnić kończyny!

Andressa Urach

Andressa Urach to seksowna modelka z Brazylii, znana głównie z romansu z Christiano Ronaldo i udziału w konkursie na najlepsze pośladki (Miss Bum Bum), w którym to w 2012 roku zajęła drugie miejsce. Niestety zarówno pupa, jak i inne części ciała tej gorącej niewiasty, są dziełem chirurga plastycznego, a nie Matki Natury. "Niestety", bo o ile do tej pory nie było z tym żadnego, nomen omen, większego problemu, o tyle od kilku dni modelka leży w szpitalu z powodu jednego z zabiegów mających poprawić jej urodę.

Ameiiii minha calça @kissmymodas 😍😍😍 linda!!!!!!e top @desagi 😍🔝

Uma foto publicada por Andressa Urach (@andressaurachoficial) em

Winowajcą jest hydrożel powiększający uda, który dziewczyna wstrzykiwała sobie od 5 lat. Zamiast się wchłaniać, ten nieoczekiwanie zaczął niszczyć jej tkanki. W konsekwencji tego uda modelki zaczęły gnić, powodując ogromny ból.

Od 29 listopada Andressa jest hospitalizowana i jak do tej pory przeszła już dwa zabiegi usuwające szkodliwą substancję z nóg. Jej stan jest stabilny i prognozy są coraz lepsze, aczkolwiek rodzina wciąż nawołuje do oddawania dla niej krwi oraz modlitwy...


Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/andressaurachoficial Piątek 12.12.2014