Świńskie rozlanie

Własne trunki mają fani twórczości wielkich kompozytorów, miłośnicy historycznych postaci oraz narodowych tradycji. Dzisiaj wreszcie coś dla fanów zwierzątek
Alkohole świata

WHISKY PIG’S NOSE
Szkocka wytwórnia Spencerfield uczyniła patronem swojej najsławniejszej whisky zwykłą świnię! Ale nie dlatego, że kojarzy się ona z pewnym stylem picia, tylko dlatego, że trunek jest gładki i miękki jak wieprzowy ryjek.

PIWO FLYING DOG
Mawia się, że psy nie latają, a jankesi nie robią dobrego piwa. Browarnicy ze stanu Maryland udowadniają, że to nieprawda. Latający Pies ma 5,5 procent alkoholu i porządny smak klasycznego ale.

WINO PAINTED TURTLE
Dzieło Kanadyjczyków mających dwie pasje: produkcję win i badanie zwyczajów żółwi malowanych (łac. Chrysemys picta). To przykład połączenia tych szlachetnych hobbies.

WHISKY THE BLACK GROUSE
Produkowana przez firmę zafascynowaną cietrzewiami, pardwami oraz innymi przedstawicielami ptasiej rodziny głuszcowatych. A więc nie zacietrzewiaj się, tylko pij!

WÓDKA GREY GOOSE
Pszeniczny napitek, za pomocą którego gorzelnicy z francuskiego regionu Cognac szarogęszą się (z powodzeniem) od kilkunastu lat w branży wódek luksusowych.

WHISKY SHEEP DIP
Jeszcze jeden produkt gorzelni Spencerfield. Nazwa oznacza „owczą dezynfekcję”. Słusznie – ten napój, delikatny niczym baranek, doskonale zapobiega wszelkim zakażeniom dzięki swym 40 proc.

KROWIE MLEKO
Z pewnym zaskoczeniem przyjęliśmy fakt, że mleko jest dostępne w każdym sklepie i bez recepty. Zdziwiliśmy się też tym, że piją go dorośli. Cóż, żyjemy w wolnym kraju...

Dodał(a): M.J. Czwartek 25.08.2011