Bilety na mecz z Niemcami w kinie

W najbliższy czwartek, 16 czerwca, w Strefach kibica w sieci Multikino będzie można oglądać na wielkim ekranie mecz między reprezentacją Polski i Niemiec. Mamy dla Was bilety na ten historyczny pojedynek!
euro-bilety.jpg

Emocje w czwartkowy wieczór będą ogromne, a drugi mecz grupowy z udziałem polskiej reprezentacji, oglądany na żywo w Strefie kibica Coca-Cola w kinie da dodatkowy dreszczyk emocji wywołany możliwością wspólnego kibicowania w atmosferze zbliżonej do tej panującej na stadionie.

Ponadto już 21 czerwca br. Multikino zaprasza do Stref kibica Coca-Cola na mecz Ukraina-Polska. Miejscówkę w Strefie kibica Coca-Cola można wygrać również w konkursach w kanałach social media sieci Multikino. Pierwszy konkurs rozpoczął się 8 czerwca.

KONKURS

Do wygrania są bilety – po jednej podwójnej wejściówce do każdej z 15 Stref kibica. Jak zdobyć bilety?

Do 16 czerwca do godziny 14:00 kwietnia wyślij nam maila na adres [email protected] o tytule „Na Niemców!”, w którym w 200 znakach odpowiesz na pytanie: „Jaką tajną bronią pokonamy Niemców w meczu na Euro” oraz podasz swoje imię i nazwisko, a także Multikino, w którym chcesz obejrzeć wydarzenie.
Najciekawsze, najbardziej zakręcone i absurdalne odpowiedzi wygrywają dla swoich autorów wspomnianą wejściówkę do wskazanego w mailu Multikina. Informację o wygranej dostaniecie do godziny 15:00 16 czerwca 2016.

Strefy kibica Coca-Cola są od 10 czerwca w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze.

UEFA-EURO-2016_Harmonogram.jpg

Dodał(a): ckm.pl Wtorek 14.06.2016