Premiera „W pogoni za wiatrem"

„W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” to malownicza opowieść o podróży w stronę pasji i pokonywania własnych słabości. Filipiny, Hongkong, Wietnam – to na tamtejsze wietrzne wybrzeża wybrał się siedmiokrotny mistrz Polski Victor Borsuk, by stworzyć materiał o codziennym życiu kitesurfera.
victor-zapro.jpg

Premiera filmu „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile” odbędzie się w warszawskim Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28) 21 czerwca o godzinie 20:00. Pod koniec lipca film będzie dostępny online na stronie virginmobile.pl.

KONKURS
Mamy do rozdania pięć podwójnych wejściówek na powyższą premierę filmu „W pogoni za wiatrem. Powered by Virgin Mobile”. Zadanie konkursowe jest proste: wyślij maila o temacie „Victor” na adres [email protected], a w treści odpowiedz na pytanie „na jakim nietypowym akwenie z wodą, Victor mógłby sprawdzić swoje umiejętności”? Im dziwniejsza, abstrakcyjna i bardziej zabawna odpowiedź, tym lepiej. Maile wysyłajcie do końca 14 czerwca 2016 roku.

Victor Borsuk – siedmiokrotny Mistrz Polski Kitesurfingu, trzykrotny Wicemistrz Polski, najbardziej utytułowany zawodnik freestyle'u w Polsce. Jego najnowszym sukcesem jest zdobycie 5. miejsca podczas zawodów Pucharu Azji – Kite Tour Asia w 2016 roku. Na kite’owym podium Pucharu Świata i Europy oraz w kraju stawał już kilkadziesiąt razy. W barwach Virgin Mobile Polska zdobywa tytuły od 2015 roku.Urodził się 13.01.1989 w Sztokholmie, w Szwecji. Jego przygoda ze sportami wodnymi zaczęła się w 1995 roku, gdy rodzice zabrali go na Półwysep Helski i nauczyli pływać na windsurfingu. Wtedy narodziła się jego miłość do sportów wodnych. Osiem lat później, jako 14-latek, zaczął pływać na kitesurfingu. Nauka nie była łatwa, ale po pierwszych udanych halsach poczuł, że to właśnie ten sport jest jego życiową pasją. W każdej wolnej chwili trenował w domu i na wodzie. Liczyły się wówczas tylko kitesurfing i dobre wyniki w szkole, co miało swoje odzwierciedlenie sportowych osiągnięciach. W dwa lata został Wicemistrzem Polski, po 3 latach zaczął wygrywać już wszystkie najważniejsze zawody w Polsce.

Jest także doświadczonym trenerem – zarówno profesjonalnych kitesurferów (pracował m.in. z Asią Litwin, Olą Tomkowicz, Pawłem Kiczką, Kamilem Gajdzińskim), jak i amatorów, których uczy nie tylko ewolucji, ale zaraża pasją, motywuje do treningów i pokazuje, jak łączyć sportowe hobby z codziennymi obowiązkami. Organizuje również obozy szkoleniowe.

victor.jpg
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Virgin Mobile Środa 08.06.2016