Bilety na mecz ze Szwajcarią

Historycznej chwili będzie można doświadczyć w najbliższą sobotę, 25 czerwca, w Strefach kibica w sieci Multikino. Na wielkim ekranie odbędzie się relacja z meczu między reprezentacją Polski i Szwajcarii. Mamy dla Was bilety na ten wielki pojedynek!
polska-szwajcaria.jpg

Emocje w sobotnie popołudnie będą ogromne, a kolejny mecz z udziałem polskiej reprezentacji, oglądany na żywo w Strefie kibica Coca-Cola w kinie da dodatkowy dreszczyk emocji wywołany możliwością wspólnego kibicowania w atmosferze zbliżonej do tej panującej na stadionie.

KONKURS
Do wygrania są bilety – po jednej podwójnej wejściówce do każdej z 15 Stref kibica. Jak zdobyć bilety?

Do 24 czerwca do godziny 16:00 kwietnia wyślij nam maila na adres [email protected] o tytule „Na Szwajcarów!”, w którym w 200 znakach odpowiesz na pytanie: „Jaką tajną bronią pokonamy Szwajcarów w meczu na Euro” oraz podasz swoje imię i nazwisko, a także Multikino, w którym chcesz obejrzeć wydarzenie.
Najciekawsze, najbardziej zakręcone i absurdalne odpowiedzi wygrywają dla swoich autorów wspomnianą wejściówkę do wskazanego w mailu Multikina. Informację o wygranej dostaniecie do godziny 17:00 25 czerwca 2016.

Strefy kibica Coca-Cola działają od 10 czerwca w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze.

UEFA-EURO-2016_Harmonogram.jpg
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 23.06.2016