Te gry możesz pobrać za darmo z okazji trwania targów E3

Electronic Entertainment Expo, w skrócie E3, to największe i najważniejsze targi z branży gier komputerowych na świecie. Trudno się więc dziwić, że z okazji ich trwania gracze mają przedłużony Dzień Dziecka.
3400049-call-of-duty-black-ops-iii-setup-free-download.jpg

Targi E3 co roku wywołują niesamowitą spinę wśród twórców gier, bo w końcu każdy chce się pokazać od jak najlepszej strony na tym prawdziwie światowym wydarzeniu. W tym roku wśród zaprezentowanych na Expo gier znalazły się takie tytuły jak np. „Assassin’s Creed: Odyssey” czy chociażby nasz „Cyberpunk 2077” (więcej przeczytasz o nim TUTAJ).

Nie powinniśmy jednak zapominać, że poza spiną twórców i deweloperów, w tym wydarzeniu chodzi przede wszystkim o graczy. Ci, którzy mają szczęście i pojadą na E3 do Los Angeles, mogą poczuć się jak dziesięciolatek w Disneylandzie, z kolei ci, którzy tyle szczęścia nie mają, też nie są pozostawieni z niczym.

Na czas trwania E3 twórcy udostępniają bowiem różne bardzo interesujące tytuły – za darmo, do pobrania przez sieć. Wśród najciekawszych gier, które w tym roku można ściągnąć z netu, znajdziecie:

1. „For Honour” na PC
2. „Call of Duty: Black Ops III” na PlayStation
3. „Quake Champions” na PC

Przekierowanie do strony pobierania każdej z tych gier – oczywiście po kliknięciu w powyższe hiperłącza. Targi E3 kończą się 14 czerwca, jednak w przypadku każdej z tych gier Dzień Dziecka trwa do 18 czerwca. Częstujcie się! 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały prasowe Środa 13.06.2018