Walcz w we współczesnej Warszawie w polskim FPS-ie „World War 3”

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun polskiej strzelanki „World War 3”. Poza niesamowitym realizmem rozgrywki gracze otrzymają też możliwość eksplorowania m.in. mapy we współczesnej Warszawie.
ww3.jpg

O strzelance World War 3 usłyszeliśmy po raz pierwszy w styczniu 2016 roku. Od tego czasu informacje o grze pojawiały się zaledwie kilkukrotnie, lecz teraz wreszcie otrzymaliśmy sporą garść ciekawych newsów dotyczących produkcji, na czele z pierwszym pełnym zwiastunem.

A było na co czekać, bowiem WW3 zapowiada się znakomicie – znacznie lepiej niż nowe części „Call of Duty” czy „Battlefielda”. Ale dobra, możemy być trochę nieobiektywni, wszak za „World War 3” odpowiada The Farm 51, czyli polskie studio deweloperskie z Gliwic.

Gra oparta będzie w głównej mierze o współpracę między graczami, premiowanie ich za osiągnięcia na polu bitwy i aktywne przyczynianie się do zwycięstwa swojej drużyny. Poza tym twórcy stawiają na maksymalny realizm rozgrywki, który będzie przejawiał się dokładnym odwzorowaniem mundurów, uzbrojenia, elementów wyposażenia narodowych sił zbrojnych, fizyki ruchu pojazdów i postaci, a także wpływem decyzji graczy na rzeczywistość.

Poza tym w powstawanie World War 3 zaangażowani są specjaliści wojskowi, którzy mają za zadanie upewnić się, że zarówno dostępne w grze uzbrojenie, jak i ciała żołnierzy będą zachowywały się zgodnie z rzeczywistością. Dokładnie odzwierciedlone będą także lokacje: Warszawa, Berlin, Moskwa czy nawet Smoleńsk. Zerknijcie na poniższy zwiastun i przekonajcie się sami, że jest rzeczywiście na co czekać.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Środa 30.05.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)