Szybka i gorąca motocyklistka – Skyler Lo

Instagram tej laski zawiera trzy rodzaje zdjęć, które uwielbiamy: jej własne gorące fotki, fotki szybkich i pięknych motocykli oraz jej fotki na tle motocykli. Jak tu nie oszaleć na punkcie Skyler?

Skyler Lo to 24-letnia, gorąca laska, która uwielbia prędkość i adrenalinę. Stały ich dopływ do organizmu modelka zapewnia sobie z pomocą pokaźnej kolekcji motocykli, wśród których znajdują się takie okazy jak Honda CBR 1000RR, Kawasaki Ninja , Kawasaki Ninja H2R, Ducati 1299 Panigale i Aprilia Dorsoduro 750, oraz samochodów takich jak Chevrolet Corvette, Range Rover i Mercedes klasy C.

Poza tym Skylar jest też jedną z najgorętszych lasek na Instagramie i regularnie wstawia seksowne fotki na tle swoich zabawek, które w połączeniu z jej gigantycznymi piersiami i jędrnym tyłkiem wywołują u większości facetów nadmierny ślinotok. U pań zresztą też, bo Skylar deklaruje się jako biseksualistka.

Na co dzień, poza wrzucaniem fotek na Insta, modelka zajmuje się… seksownymi internetowymi pokazami przed kamerką, gdzie za odpowiedni napiwek zrzuca z siebie wszystkie ubrania. A teraz na koniec zła wiadomość – ponoć Skylar ma chłopaka i pozostaje mu bezwzględnie wierna. No ale to nic, bo przecież nikt nie zabrania patrzeć.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/skye_rider/?hl=pl Czwartek 31.08.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)