Cindy Mello – brazylijski kociak

Jeżeli lubisz imprezowe dziewczyny, to ta gorąca Brazylijka na pewno ci się spodoba. Na parkiecie najbardziej lubi poruszać się do brazylijskiej muzyki, ale potrafi też dać czadu przy srogich rapowych kawałkach. A przy tym ruszać się jak kociak.
Wyświetl ten post na Instagramie.

The perfect day

Post udostępniony przez CINDY MELLO (@cindymello)


Cindy urodziła się 2 marca 1995 roku w Porto Alegre w Brazylii. Jej przygoda z modelingiem rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy zaczęła brać udział w castingach i pojawiać się na swoich pierwszych sesjach zdjęciowych.

Niewiele czasu zajęło jej podbicie wybiegów. Modelka i gwiazda mediów społecznościowych podpisała kontrakt z Ford Models New York i Premier Models w Londynie. Występowała też w magazynach takich jak Sports Illustrated, GQ i Maxim.

Na pewno rozgrzeje cię fakt, że ta brazylijska ślicznotka współpracowała z jedną z największych seksbomb na świecie, czyli Pamelą Anderson. Razem wzięły udział w kampanii odzieżowej dla Missguided.

W dniach wolnych od pracy uwielbia podróżować i tańczyć. Jej kocie ruchy to też nie przypadek, bo Cindy jest wielką miłośniczką kotów.

Jej ulubiona muzyka na imprezę to brazylijskie szlagiery, ale lubi też amerykański hip-hop. Najlepszym wykonawcą jest jej zdaniem Drake. Kawałka Hotline Bling mogłaby słuchać w zapętleniu. 

Mówi, że gdyby jej kariera modelki nie wypaliła, studiowała psychologię. Choć ciężko jej to przyznać, to jest uzależniona od… czekolady. Z kolei my już staliśmy się uzależnieni od jej urody.

Sprawdź jej galerię i sam się uzależnij:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 14.12.2022