Sylwia Nowak - sesja CKM. Minęło 6 lat, a my dalej piejemy z zachwytu!

Nigdy wcześniej nie publikowana w sieci sesja CKM z Sylwią Nowak 6 lat temu ujrzała światło dzienne. Poszperaliśmy w archiwum i dorzuciliśmy zdjęcia, które do tej pory nie pojawiały się w sieci!
sylwia-nowak-nude.jpg

Sylwia  jest aktorką, piosenkarką, blogerką, pasjonatką fitnessu – i radzi sobie świetnie  we wszystkich tych dziedzinach. A jak radzi sobie przed aparatem fotograficznym?

CKM: Skąd się wzięła twoja pasja do śpiewu? 
Sylwia Nowak: Myślę, że głównie z genów. Jak to mówią – natury nie oszukasz, a moja jest zakorzeniona w muzyce od pokoleń. Dziadek grał na skrzypcach i saksofonie. Rodzice poznali się na studiach muzycznych. Mój dom rodzinny zawsze był pełen muzyki, instrumentów, śpiewania i... różnych stylów muzycznych. 

CKM: Na przykład? 
Sylwia Nowak: Rodzice ciągnęli w stronę klasyki, a dwie starsze siostry w stronę takich artystów jak Michael Jackson, Whitney Houston, Metallica czy Nirvana.

CKM: A jak nazwiesz swoją muzykę? 
Sylwia Nowak: To pop z elementami muzyki elektronicznej. Wraz z producentem muzycznym Fleczerem staramy się tworzyć utwory, które nam też się podobają. Moim marzeniem jest połączyć muzykę elektroniczną, popową z akustyczną. Najlepszym przykładem jest mój singiel „Silniejsza”, w którym po mocnym popowym bicie ostatnia minuta to typowy instrumental. Słychać w nim tylko mój głos i mój ukochany fortepian. 

CKM: Jak więc można spróbować poderwać Sylwię Nowak? 
Sylwia Nowak: Myślę, że trzeba podejść do nich z dużą empatią (śmiech). Jak i do całej kobiety zresztą... Poza tym inteligencja, dojrzałość emocjonalna, wysublimowane poczucie humoru i umysł analityczny mocno stąpającego po ziemi mężczyzny to dobra podstawa na start. 

SYLWIA NOWAK W GORĄCEJ SESJI DLA CKM:

imię i nazwisko: Sylwia Nowak 
data urodzenia: 26.05.1988 r. 
miejsce urodzenia: Radomsko 
wzrost: 165 cm 
waga: 50 kg 
wymiary: 88/60/88
ulubione zwierzę: mój pies Leo 
aktor: Sean Penn 
piosenkarz: Michael Jackson 
sport: obecnie boks 
perfumy: „Gucci Guilty” 
alkohol: białe wino

Sesja zdjęciowa pochodzi z CKM nr 4 (226) kwiecień 2017.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: Tomasz Zienkiewicz Wtorek 05.09.2023