Marzyła o tym, by tak wyglądać. Wydała na to fortunę

Sarah Castillo to 28–letnia modelka i tatuatorka. Jej ciało w 85 proc. pokrywają tatuaże. Wydziarała sobie nawet gałki oczne. Niektórzy uznają to za seksowne i pociągające, inni zaś mają ją za satanistkę.
Zrzut ekranu 2022-09-26 o 16.31.07.png

Sarah często podkreśla, że uwielbia modyfikacje ciała i dąży do tego, by mieć ich jeszcze więcej. Poza tatuażami, modelka zrobiła sobie dodatkowo skaryfikację czoła, wstawiła implanty, wyostrzyła uszy i ma wiele kolczyków. Na wszystkie zabiegi wydała ok. 74 tys. złotych.
Rodzina dziewczyny mocno ją krytykuje, matka wręcz uważa ją za satanistkę. Sarah jednak stanowczo temu zaprzecza. "Otrzymuję pozytywne i negatywne opinie, niektórzy uważają, że jestem super i fajna, a niektórzy uważają, że jestem obrzydliwa. Ludzie zakładają, że jestem satanistką lub, że jestem wredna, a nie jestem. Naprawdę nie obchodzi mnie, czy ludzie mnie lubią, czy nie" - powiedziała Sarah podczas rozmowy z "Metro".
"Czuję, że jestem teraz bardziej sobą niż wcześniej, ponieważ moje tatuaże i modyfikacje sprawiły, że czuję się komfortowo i pewniej" – mówiła


Dodał(a): ckm.pl Wtorek 14.03.2023