Justyna Sura – seksowna gwiazda i rura!

Jak wiecie, czasy papierowych wydań CKM i prawdziwych petard na okładce już się skończyły, ale... może wrócą? Co jakiś czas przypominamy się modelkom, które idealnie wpasowałyby się w nasz profil. Wszystko po to, by zapewnić wam jak najwięcej doznań. Przedstawiamy wam teraz krótki wywiad z Justyną Surą i jej pikantną galerię zdjęć!
justyna7.jpeg

CKM.PL: Jakie jest Twoje największe marzenie związane z modelingiem?

Justyna Sura: Jest ich kilka, ale nie mogę o tym zbyt dużo powiedzieć. Nigdy nie zdradzam swoich celów, dopóki ich nie osiągnę. Kiedy już je osiągnę, z pewnością się o tym dowiecie. Niektóre z nich się już spełniły. Mogę powiedzieć tylko tyle, że właśnie dzięki temu portalowi właśnie się spełnia jedno z nich. Wzięłam udział w kilku wspaniałych sesjach zdjęciowych, występowałam w teledyskach u Popka i Młodego Pita, oraz współpracowałam z Gromdą, gdzie możecie zobaczyć mój występ.

Co najczęściej robisz w wolnym czasie?

Skupiam się na sobie i na swoich pasjach. W wolnym czasie, kiedy nie tańczę w klubie i nie prowadzę zajęć Pole Dance (oraz Exotic Pole dance) dużo czasu spędzam na sali, trenując na rurce. Chodzę na takie zajęcia, biorę udział w warsztatach i ciągle się dokształcam w tym fachu. Umawiam się też często umawiać na sesje zdjęciowe.

Co Cię najbardziej kręci w facetach?

Lubię mężczyzn sporo starszych ode mnie. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to musi być to brodaty brunet o ciemnej karnacji. Wysoki, wysportowany, przystojny i z ładnymi zębami. Co do charakteru – najbardziej podobają mi się mężczyźni szarmanccy, zabawni, inteligentni i charyzmatyczni.

Jaki jest przepis na podryw modelki CKM?

Wystarczy spełniać powyższe kryteria. Mężczyzna musi mi pokazać, że jest gentlemanem i ma klasę.

Co Cię uszczęśliwia?

Przede wszystkim moje zajawki. Uwielbiam osiągać sukcesy i ciągle do nich dążę. W gorsze dni recepta na szczęście jest prostsza – lody waniliowe

Masz jakieś fetysze?

Nie, ale... lubię BDSM!

Czy chciałabyś się znaleźć na okładce CKM, jeśli w przyszłości pojawiłaby się taka możliwość?

Pewnie, że tak!

Galerię zdjęć Justyny znajdziecie poniżej:Zdjęcia wykonali: Monika Januszewska i Marcin Szymański

Dodał(a): CKM.PL Środa 11.01.2023