Seksowne przysiady

Dwie seksowne dziewczyny w bikini, plaża i do tego TAKI trening pośladków. Jeśli siłownie miałyby wyglądać w ten sposób, to nigdy byśmy z nich nie wychodzili.
tyłki.JPG

Przyznajcie się, że też uwielbiacie patrzeć ukradkiem na seksowne laski w obcisłych legginsach, jak trenują swoje mega jędrne pośladki na siłowni. Wtedy naprawdę trudno skupić się na treningu, a nieustanne zerkanie na nieziemski tyłek, który co chwila seksownie się wypina, może sprawić, że sztanga zwali się Wam w końcu na głowę.

Jednak o ile laska w legginsach trenująca pośladki jest naprawdę super widokiem, o tyle laska ubrana jedynie w samo bikini, robiąca przysiady z drugą gorącą laską na swoich plecach (również ubraną tylko w skąpe bikini), to już jest widok od którego nie można oderwać wzroku. Zobaczcie sami.Nie wiem jak Wy, ale my widząc ten filmik chcieliśmy wskoczyć w ekrany naszych komputerów żeby po prostu znaleźć się na tej plaży, w towarzystwie tych dwóch dziewczyn i ćwiczyć pośladki razem z nimi, przez cały dzień.

Gdyby siłownie wyglądały w ten sposób, to jesteśmy pewni, że odsetek otyłych facetów spadłby do zera, bo prawdopodobnie każdy wykupywałby dożywotni karnet, tylko po to, by trenować w towarzystwie takich dziewczyn.

Choć z drugiej strony, odsetek mężczyzn z nadwagą mógłby wynosić sto procent, jako że nikt nie byłby w stanie oderwać wzroku od takich przysiadów i trenować samemu w spokoju. Zresztą po co się w ogóle nad tym zastanawiać, skoro możemy po prostu, bez skrępowania i nieograniczoną liczbę razy patrzeć na te pośladki i się po prostu rozpływać.

Dodał(a): Tomek Makowski Środa 29.06.2016